pirmdiena, 2012. gada 16. aprīlis

Lush, Lush, Lush...


Arī es beidzot iegriezos Lush veikalā. Salasījusies slavinošās atsauksmes, domāju, ka pirkšu visu pēc kārtas, bet tomēr nopirku tikai šīs lietas:Slaveno BUBBLE GUM lūpu skrubi, tas darbojas kā ikviens skrubis, smaržo spēcīgi, taču tam ir izteikta ķīmisko, nezinu, krāsvielu vai garšvielu smarža. Ņemot vērā augsto cenu, bija kaut kas ap 5Ls par 25g, taisīšu līdzīgu skurbi pati, par tādu pašu cenu uztaisot pāris kilogramu ne sliktāka lūpu skrubja (tiesa, lai taisītu ķermeņa skrubjus esmu pagaidām par slinku).

CUPCAKE sejas masku, kas pilnībā nesatur konservantus, tās iedarbība man patika, ir iztērētās naudas vērta.

Vēl viens līdzeklis, par ko es esmu sajūsmā ir HERBLISM jeb spēcīgas iedarbības tīrīšanas līdzeklis, arī nesatur konservantus un citas kaitīgas vielas.

Un pēdējais, pats jocīgākais produkts, kuru iegādājos tikai tādēļ, ka pārdevējām nebija ar ko izdot atlikumu, ir dušas želeja THE JILTED ELF, ko mans vīrietis raksturoja vienkārši „novāc puņķus vannas istabā”. Tā sastāvs arī ir diezgan tālu no dabīgā – SLS kā putojošā viela, dažādi augu ekstrakti, kas ir iekonservēti pateicoties parabēniem.

Skatījos sejas krēmus un krēmus ādai ap acīm, vispirms paķēru, tad sāku lasīt sastāvu. Jāsaka, ka neesmu gatava par darbīgo līdzekļu nolējumu konserviem maksāt norādīto cenu...

Papētīju arī šķidro mazgājamo līdzekļu sastāvus – tikpat kā visi ir ar sulfātiem un parabēniem, krāsvielām un pārāk ķīmiskām smaržvielām, it kā jau nekas traks, bet mans uzskats ir tāds, ka tas ļoti šaubīgi saskan kopā ar uzņēmuma filozofiju.

Mans secinājums: pirms kaut ko iegādāties uzmanīgi pētām sastāvu, lai no pelavām atsijātu īstos graudus.

4 komentāri:

 1. Atbildes
  1. Skaistumlap, lai paliek noslēpums, drīz būs rakstiņš, centīšos šo pēcpusdienu!

   Dzēst
 2. Paldies par atsauksmēm! Smieklīgi, bet šīs firmas produktu sastāvu es nebiju pētījusi. Pārdevējas mani kaut kā apvārdoja un es biju pārliecināta, ka visi produkti ir gandrīz dabīgi. Šī ieraksta ietekmē izpētīju Lush sejas krēma sastāvu, kuru man noreklamēja kā dabīgu un vegānu, un par nožēlu tajā atradu parabēnus. Liels fui!
  Tā kā sejas maska man patiešām patīk, gan jau šajā veikalā vēl iegriezīžos, bet vairs neklausīšos pārdevēju solījumos - lasīšu etiķetes.

  Nikolette

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nikolett, man patīk Jūs informēt! :)
   Pārdevējiem-konsultantiem es jau sen neticu, kā izteicos vienā diskusijā, ar savu blogošanu esmu panākusi to, ka kļuvu daudz zinošāka par lielumu vairumu no viņām + konsultiem ir jāpārdod savs produkts.

   Dzēst