trešdiena, 2012. gada 11. aprīlis

Lēti un labi: Natura Siberica ķermeņa sviests.


Kārtējais blogeru ieteiktais pirkums, kas nevienu sekundi nelika vilties. Natura Siberica biezais Daūras sviests ķermenim, kas satur žeņšeņu, mežrozīšu ziedu, salvijas ekstraktus, dažādas ēteriskās eļļas un 6 dažādas daūras augu eļļas, kas kā runā internets, ir pēc savām īpašībām ļoti vērtīgas.Protams, kā visa Natura Siberica produkcija, arī šis sviests nesatur silikonus, parabēnus u.tml., jo ir sertificēts saskaņā ar ICEA. Nedaudz plašāk varat lasīt šeit.

Sastāvs:

Produkta cenu neatceros, varētu būt ap kādiem 7-8Ls, kartona kastītē atrodas milzīga matētas plastmasas bundžiņa, kuru būtu ļoti patīkami turēt rokās, taču tā priekš manas plaukstas ir milzīga, iekšā atrodas 370ml sviesta. Nopirku to ziemā, padalījos ar mammu, bet sviests joprojām nebeidzas.

Līdzeklim ir drīzāk nevis sviesta, bet kārtīga, kvalitatīva trekna lauku krējuma saldējuma konsistence, uz ķermeņa tas nekūst kā sviests, pārvēršoties par eļļu, tas vienkārši izsmērējas, neatstājot itin nekādas pēdas, izņemot mitrinātu ādu un smaržu.


Smarža ir atsevišķs stāsts, žēl, ka es to nevaru jums nodot, bet kā to jūtu es, tad smaržo pēc sakarsētās pirts ar ēteriskām eļļām un vēl mazliet pēc karstās vasaras rīta laukos. Man patīk!

Lietošana: kā jau teicu, ļoti vienkārša – iegrāb un iesmērē, kur nepieciešams, var droši vilkt drēbes, vai smērēt rokas un uzreiz iet strādāt, nekāds taukainās kārtiņas.

Vēl viens paņēmiens ir lietošana pirtī: vienreiz vajag izkarsēties, tad nomazgāties, ieziesties ar sviestu un atkal līst uz lāvas, pēc tam nomazgāties. Šis paņēmiens man patīk visvairāk.

Domāju, ka noteikti ir vērts pievērst uzmanību šim produktam.

7 komentāri:

 1. izklausās lielisks, mitrināšana bez taukainuma ir zelta vērta.

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Pati redzi, ka pēc uzklāšanas roka vizuāli izskatās pilnīgi tāda pati kā pirms, tikai sajūtas, protams, atšķiras.

   Dzēst
 2. jā, redzu, brīnums, es parasti lietoju tikai pieniņus, bet šī ir kaut kas.

  AtbildētDzēst
 3. Kur tieši pirki? Nekad neesmu veikalos šo produkciju redzējusi.
  Un vai šis sviests neatstāj nekādas "pēdas" uz apģērba? Ļoti vīlos Victoria Secret ķermeņa sviestos, jo pēc to lietošanas, velkot tumšu apģērbu, paliek balti pleķi kā no dezodoranta. Tāpēc tagad uz ķermeņa sviestiem skatos ar lielu skepsi.

  Nikolette

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Es pirku tirdzniecības centrā Zoom, Maskavas ielā 400.
   Baltas pēdas uz apģērba? Vispār ko tādu ar ķermeņa sviestiem neesmu pieredzējusi, tikai ar dezīšiem. Taču padomājot, nē, neatstāj, es parasti ar to zieķējos arī pēc baseina, a man tādas melnas kokvilnas Nike bikses un krekliņš ar jaku, nekas tāds nav bijis!

   Dzēst
  2. Jā, jā - baltas pēdas uz apģērba. Ja pēc rīta dušas iesmērējos ar VS sviestu, melnas zeķubikses vilkt nevarēju, nosmērējās kā no dezīša. Baidos pat domāt, kas tā sviesta sastāvā :D
   Bet izskatās, ka šo varētu pamēģināt :)

   N.

   Dzēst
  3. Nikolett, nekā tu nesaproti, tas lai kājas visā garumā nesvīst! :D

   Dzēst