svētdiena, 2012. gada 15. aprīlis

Kā pavasara debesisIr mana Chanel Coco Blue nagu laka no Les Jeans de Chanel kolekcijas. Šī kolekcija, kas sastāv no šīm trīs lakām tika radīta 2011. gadā par godu Fashion Night Out notikumam. Es īsti nevarēju atrast informāciju, vai šie toņi tagad būs pastāvīgā kolekcijā, vai tas ir limitētā trijnieka atkārtotais izdevums. 

Taču tā kā lakas ir pieejamas mūsu veikalos, arī es sevi nolēmu iepriecināt, par godu pavasarim izvēlējos Coco Blue toni.

Krasu es raksturotu kā saules apspīdētu un nedaudz bērnišķīgi zilu. Chanel pārzinātāji piebildīs, ka lakai ir raksturīgs „leģendārais Chanel nagu laku šimmeris”, jā ir, tāds viegls, gaisīgs, mikroskopisks, kas pudelītē ir vairāk pamanāms, bet uz nagiem saplūst ar toni, piešķirot tam vairāk spožuma.

Uzklāšanā laka ir mazliet kaprīza, jāpiešaujas, lai vienmērīgi uzkrāsotu, taču pēc divām kārtām visi grēciņi pazūd. Arī žūst tā labi. 

Domāju, ka šī laka nav domāta kurām katrām rokām, tā pasvītro visus manikīra defektus, piemēram, sausu kutikulu, un domāju, ka rokas ar sārtu apakštoni padarīs par sārtām apkopējs rokam, bet tā kā man šādu problēmu nav, tad laka kopumā man patīk. 

Vēsākā laikā nesāšu ar šīm zeķēm (neprasiet kādēļ pieskaņot laku vilnas zeķēm, katram savi tarakāni) :D.

Un siltā vasarā ar šādu pašdarinātu rokassprādzi.

7 komentāri:

 1. Ai, cik skaista! Gan nagulaka, gan rokasprādze :)

  AtbildētDzēst
 2. Es gaidu vasaru kad es varēšu lietot manu Coco Blue, ļoti skaista laka, bet nesaderība ar manam bālām rokām, pagaidām.

  AtbildētDzēst
 3. Ir virkne ar nagu lakām, kuras man patīk citiem uz nagiem, bet kuras sev nekad nelakotu. :)
  _____
  Abalone

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Abalon, tas ir tāds maigs veids kā pateikt, ka zilie nagi piedien tikai līķiem? :D

   Dzēst
  2. Nē, nē, tas tikai pierāda to, ka esmu vāja savā krāsu uztverē un man eksistē tikai piesātinātie toņi. Ja zils, tad tāds indīgi zils. :)
   ______
   Abalone

   Dzēst
  3. Es jau to sapratu vēl todien, kad "fuksiju" Tu nosauci par "rozā"! :D

   Dzēst
 4. Šajā pavasarī arī mani sāk "vilkt" uz tirkīzās krāsas pusi. Asociējas ar saulainas vasaras dienas debesīm :))
  P.S.Rota, manuprāt, ir ļooti skaista

  Miss?*

  AtbildētDzēst