svētdiena, 2012. gada 22. aprīlis

Īsti pavasarīgi nagiAr 2012. gada pavasara Givenchy kolekcijas nagu laku Vernis Please! tonī Bucolic Poppy. Pavasarīga, spilgta, degoša kā magoņu pļava, tuvākā toņa māsa ir Rimmel Heart on Fire.

Mana pirmā Givenchy laka, tā kā stendā šī bija vienīgā, tad toņu izvēle atkrita. Nagu lakai ir mazs 5.5ml apjoms un cena ~11Ls, kas ir tieši man pa prātam – neapniks un neizžūs pirms es to paspēšu izlietot.


Par lakas īpašībām: šī ir viena no neparastākajām lakas tekstūrām, ko es jelkad esmu lietojusi. Vispirms bija noliegums, otrajā lietošanas reizē atvāca izpratne, tagad esmu sajūsmā. Nagu laka, kaut izskatās šķidra, patiesībā ir bieza, saskaroties ar gaisu tā paliek gumijota, tādēļ otai jābūt pilnai ar laku, tā nenopilēs un tikai šādā gadījumā laka uzklāsies skaisti, jo atkārtoti kaut ko pielabot vairs nebūs iespējams, kā jau teicu, laka paliek kā gumija. Ir nepieciešama tikai viena kārta, noturība parasta, žūst ātri ota neliela, nedaudz atgādina OPI tikai ar īsāku kātu, visnotaļ ērta. 

Tā kā laka man ir iepatikusies, jautāšu arī jums, vai esat mēģinājuši Givenchy laku un kuros veikalos ir pieejama lielāka toņu izvēle nekā viens?

3 komentāri:

 1. man liekās ka Givenchy ir tikai stockmann.

  AtbildētDzēst
 2. Es pirku Alfas Kolonnā.
  Un Tev taisnība, tātad, kādos divos -trīs veikalos, līdz ar to neesmu tā pievērsusies šim zīmolam.

  AtbildētDzēst
 3. Šī gan ir ārkārtīgi skaista laka, spīdums arī foršs!
  Bet.. - es laikam pārāk skopa, lai maksātu par šo 11Ls :D
  Skaista ir, bet noturību gribētos ilgāku! "noturība parasta" man nozīmē tikai 1 dienu ar skaistiem nagiem

  Miss?*

  AtbildētDzēst