sestdiena, 2012. gada 21. aprīlis

Dekoratīvā kosmētika un negatīvās asociācijas.


Nolēmu šodien pajautāt jums par  briesmīgām asociācijām, kuras mums izraisa skaistie dekoratīvās kosmētikas produkti.

Piemēram: 2012. gada pavasara Givenshy vaigu sārtums Bucolic Puppy daudzām asociējas ar asins traipiem, kas radušies šāviena rezultātā (laikam CSI fanes), kad izdzirdēju šo, vairs nespēj uzlūkot vaigu sārtumu kā magoņu pilnu pļavu.

Un vēl Sisley Tropical Orchid 2012.gada pavasara arī vaigu sārtums ar orhideju. Man pateica, ka izskatās pēc zirnekļa. Ieskatījos un tagad redzu TIKAI zirnekli, pārdomāju pirkt. 

Mani interesē, kuru kosmētikas produktu noformējums arī jums izraisa pretējās asociācijas, nekā to vēlējies ražotājs? Vai šādas asociācijas spēj jūs atturēt no produktu iegādes?

9 komentāri:

 1. tā kā esmu iepakojuma/dizaina frīks, mani ir viegli "nopirkt" un tikpat viegli atgrūst tieši ar to. nepateikšu gan konkrētus produktus.
  taču tas laikam mazliet ārpus tēmas, jo TU, kā izskatās domāji ne iepakojumu, bet paša produkta izskatu.

  __
  EE

  AtbildētDzēst
 2. Mani var atbaidīt nosaukumi - piemēram - lakas Manglaze - tām ir vienkārši drausmīgi toņu nosaukumi - Fuck Off & Dye utt . Vai piemēram , bitchslap cosmetics . es nepirksu ēnu no tādas firmas. Arī pret Nars ir pāris pretenzijas ar viņu Deep throut .

  AtbildētDzēst
 3. Naktsmeita, nu redzi, mani tieši pamudinātu ieskatīties dziļāk, kas par produktu var būt ar nosaukumu Deep Throat, katram savs :D

  __
  EE

  AtbildētDzēst
 4. fiksi uzmetot aci un to pirmo bildi likās,ka tas ir tavs jaunais sisley pūderis,kurš nu jau ir atdevis visus galus un pārakmeņojies. :D :)
  dinii.

  AtbildētDzēst
 5. Domāju, ka Deep Throat būs lūpukrāsa sarkanā tonī, an nē! :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Orgasms jau bij tā so-so . et iedomājies,ka nopirksi deep throutu un kompanijā tev uzjautā - Smuki vaidziņi, kā sauc tonīti ? Tu - Dziļā rīkle :D

   Dzēst
 6. Toč zirneklis :)
  MAn pēc produkta iesaiņojuma vai dizaina grūti atcerēties tagad negatīvas asociācijas. Vienīgais, ko iedomājos- reklāmas sejas, kas izraisa negatīvas sajūtas. Tā bija ar vienām Guerlain smaržām, kuru seja bija Hilarija Svanka. Brrr- tikai tāpēc nenopirku

  AtbildētDzēst
 7. O, jā, es atceros, laikam Insolesence tas aromāts bija, mani īstenībā arī uzrunāja tās smaržas tikai tad, kad es dabūju testeri!

  AtbildētDzēst