sestdiena, 2012. gada 7. aprīlis

Clarins Blush Douceur.

Produkts, ko es mīlu un ienīstu vienlaicīgi. 


Ražotājs: tikai viens pieskāriens un jūsu seja iegūs dabisku, veselīgu un nevainojamu starojumu. Ilgnoturīgs, smalkā maluma vaigu sārtums, kas viegli klājas ar pusmēness formas otu (otas gan vairāk nav, tā ir gājusi bojā nevienlīdzīgā cīņā ar manu suni).

Šāds tas izskatās – sarkanā samta maisiņš ar magnētveida aiztaisāmo un smags futlāris ar spoguļvirsmu ir jebkura kriminālista sapnis, kā pieskāries – tā pirkstu nospiedumi, taču ir ērti spoguļoties pat neattaisot to.

Mans izvēlētais tonis ir Sienna, kas ir spilgts un piesātināts siltais persiku tonis, ar nelielu oranžu apakštoni, ja to uzklāj par daudz. Ļoti pigmentēts produkts, kas vienā mirklī ar tikai vienu neveiklu kustību var pārvērst mani par matrjošku ar ķieģelsārtiem vaigiem - par to es šo vaigu sārtumu ienīstu.
Uzklāts ar pirkstu uz manas nebūt ne bālās rokas:
Par ko tad mīlu? Ļoti smalka maluma pilnīgi matēts vaigu sārtums, kas lieliski izskatās birojā, kur spīguļi nebūtu īpaši pieļaujami, minimāli un prātīgi lietojot dod pavisam dabīgu iedegušo un iesārto vaidziņu efektu, padara seju tik svaigu kā pēc atpūtas svaigā dabā. Šādu efektu saglabā visu dienu, nekur nepazūd un blāvākas nepaliek.

Šeit var redzēt tekstūru un smalkos puteklīšus.

Uzklāts gandrīz nepieskaroties ar otu pie vaigu sārtuma un kārtīgi iztušējot:
Izvēlējos bildes, kurās man patīk kā šis vaigu sārtums izskatās uz manis:

4 komentāri:

 1. šoreiz man jāsaka, Tev piestāv, bet man šīs tonis izskatītos drausmīgi. Vispār man pēdēja laikā gribās izmēģināt Clarins dekoratīvo kosmētiku...

  AtbildētDzēst
 2. Skaistumlapa, paldies! Jā, Tev noteikti izskatītos kā ar ķieģeli dabūjusi, jo Tev pavisam cita toņa āda.

  AtbildētDzēst
 3. Atbildes
  1. Naktsmeit, tās man ļaujot izskatīties gudrai. Pirmo reiz, kad atnācu ar tām darbā (parasti vienmēr ar lēcām), vien teica: "Tu tagad esi tik gudra!" Smējos laikam stundu. :D

   Dzēst