pirmdiena, 2012. gada 30. aprīlis

Be Trendy tīrošā maska.


Šodien uzrakstīšu par jauno Dzintara tīrošo sejas masku Be Trendy, kas ir domāta problemātiskai sejas ādai un novērš taukainu spīdumu, cīnās ar pūtītēm un pinnēm.


Paldies dermatologam, kas kārtējo reizi saveda manu ādu kārtībā, tādēļ par tās iedarbību uz pūtītēm un pinnēm es nemācēšu teikt neko, bet tā kā mana āda T-zonā tomēr ir taukaina, maska ir domāta arī man. Tā sola efektīvi iztīrīt ādu, nolobīt atmirušās šūnas, attīrīt no „korķiem” aizsprostotās poras. Maska satur antibakteriālus, pretiekaisuma un nolobošus komponentus.
Te ir maskas sastāvs, manuprāt, labs:

Vispirms, kas man patika šajā maskā ir tas aromāts, kas man uzreiz asociējās ar „Australian Gold” sauļošanās līdzekļiem, tāds salds kā kožļenes un tomēr nedaudz svaigs. Pēc konsistences tas ir vienkārši balts krēms, kuru nav grūtības uzklāt. Atsevišķu paldies jāsaka ražotājiem par higiēnisko iepakojumu – viena maza paciņa (8ml) vienai reizei (patiesībā domāju, ka divām reizēm), šādā veidā iepakoti produkti man ļoti, ļoti simpatizē.
Lietošana ir vienkārša: vispirms uzklāj, nogaidi 2-3 minūtes, tad skalo lielā ūdens daudzumā. Taču es vispirms noslauku maskas paliekas ar papīra dvieli un skaloju tikai tad, man šķiet tas tomēr ir labāk.

Todien, kad lietoju masku, mana āda bija pārgurusi un ļoti sataukojusies, tādēļ liku uz visas sejas – vaigus maska pasausināja diezgan ievērojami, taču T-zonā uzvedās ļoti labi, āda bija patīkama, gluda un tīra, bet ražotājs jau arī saka, ka tā jālieto tikai problēmvietās. 

Secinājums: tiešām jauks produkts par ļoti demokrātisku cenu, man ideālā iepakojumā, ar labu sastāvu, turklāt pie mums ražots!


7 komentāri:

 1. Man arī šī maska bija ļoti patīkams atklājums. :)
  Un man viņa pietiek veselām 4 reizēm, pat nevaru iedomāties kā visu paciņu sev spētu uz sejas uzzieķēt, tā kā ir diezgan ekonomiski arīdzan :D

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Jā, arī četrām reizēm pilnīgi noteikti, es liku treknā kārtā!

   Dzēst
 2. Lieliski,šis rakts mani uzrunāja!
  Būs jādodas tuvākajās dienās uz veikalu un jāiegādājas! :)

  AtbildētDzēst
 3. es arī šo masku izmēģināju, man patika, tīroša tā noteikti ir, vienīgais sausina arī, bet es to turēju kādas 10 min.

  AtbildētDzēst
 4. Būs vien laikam jāpamēģina, labas atsauksmes vien! =D

  AtbildētDzēst
 5. Paldies par to, ka palīdzējāt atklāt labu produktu! Nopirku- ļoti patīk un ir arī efekts. Vēl labi tas, ka šis it kā atdzīvina manu seju. Pārnāku no darba, uzlieku- un izskatos tā, it kā būtu pagulējusi, atpūtusies.
  Šo pirkšu vēl.:)

  AtbildētDzēst