ceturtdiena, 2012. gada 26. aprīlis

Armani Tourmaline pink blush


Daiļā skaistumlapa sakārdināja mani iegādāties kādu Armani produktu. Pienācu pie kornera un nevarēju atraut acis no 2012. gada pavasara maigā vaigu sārtuma.Skaista ripa ar magnētisko aizdari un brīnumu iekšā. Vaigu sārtums ir nosaukts par godu pusdārgakmenim turmalīnam, kas arī ir tikpat maigs un skaists. 

Tourmaline Pink ir izsmalcināts vaigu sārtums, kura formula ir maigāka nekā patstāvīgās kolekcijas vaigu sārtumiem. Var saredzēt rozā, aprikožu krāsas vissmalkākās tekstūras pūderi, mikroskopisku rozā un vēl mazāku persiku toņa šimmeri. 

Lietošanā tas ir vienkāršs, ērts, glāsmains, liegs.... dod vēsu toni.
Ražotājs saka, ka vaigu sārtums piešķirs caurspīdīgu starojumu jebkura toņa ādai, tik dabīgu, ka neviens pat nezinās, ka tas ir jūsu make-up. Markas konsultante gan mani brīdināja, ka produkts ir domāts tikai sniegbaltītēm un uz manas ādas diez vai pietiekoši izcelsies (godīga saruna, piekritīsiet).

 Daļēji viņai taisnība, jo uz manas bālās māsīcas tas izskatās ļoti maigi un neuzkrītoši, bet uz manis tieši tā kā saka ražotājs – neviens nenojautīs, ka esi uzkrāsojusies.
Tuvāk:

Turpinot nude tēmu ikdienas grimā iegādājos arī nude lūpukrāsu.

Secinājums: nude un Armani mani ievelk savos tīkols.8 komentāri:

 1. o mani mīļumi:)
  īstenībā esmu pārsteigta par tavu vaiga sārtuma izvēli, tas tik tiešam ir ļoti gaišs, es to nenopirku, kaut arī tas ir burvīgs, jā. Kāpēc ēnas nepirki?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Skaistumlap, bet es nopietni gāju pirkt ēnas un palūgt, lai man uzklāj Luminous Silk. Taču tad es ieraudzīju vaigu sārtumu un nopirku pat nemēģinot, vnk. kaut kāda mistika uznāca, jo tas tiešām nav tas produkts, ko es mērķtiecīgi izvēlētos un pirktu. Un tad kamēr man lika tonālo, es izdomāju, ka vajadzētu lūpeni arī, ēnas, īsāk sakot, aizmirsās! :)

   Dzēst
 2. ha, ha gadās :)
  Kā tonālais? Patika? Tev Luminous konsultante ieteica?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. No vienas reizes grūti spriest, bet man ir visiem trīs - Luminous, laikam lift un face fabric travel size iepakojumi, vēl neesmu mēģinājusi, lai spriestu.
   Ieteica Luminous, bet vasarā face fabric.

   Dzēst
  2. par ff es šaubos, bet pamēģini, pastāstīsi..

   Dzēst
 3. ja nav noslēpums,cik maksāja? :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nav noslēpums, 35Ls, pasteidzies vēl kādi 4 gb atvilktnē bija palikuši. :)

   Dzēst