otrdiena, 2012. gada 13. marts

OPI Malaga Wine

Pasakaini skaista, vasarīga un saulaina izdevusies šī diena un pat fakts, ka izbraucot no automazgātuves mana draudzene pēc 100 metriem tāpat kļūst netīra, nevarēja mani sarūgtināt un mana sārtā nagu laka arī priecēja mani visu dienu.
OPI Malaga Wine no OPI klasisko krāsu kolekcijas. Sarkana ar vēsu apakštoni, pat nedaudz violetīgu pieskaņu spilgtā saules gaismā, želejlaka, ar tik skaistu spoguļmirdzumu, ka kādu brīdi nevarēju saprast, ir nožuvusi vai nav. Vienīgais trūkums - nav man tik skaistai lakai tikpat skaista lūpukrāsa, taču tas ir labojams, vai ne?

2 komentāri:

 1. Lūk par sarkanajām lakām gan es Tevi apskaužu-manas sarkanās mēdz pievilkt palagu rakstus un turēties apmēram pusi dienas, kad galiņi jau mazliet nolupuši. :(
  ______
  Abalone

  AtbildētDzēst
 2. Abalon, varbūt ir vērts meklēt ar tagu nagu saderīgās lakas! Esmu daudz dzirdējusi un pieredzējusi, ka noteiktas lakas nežūst vienam, bet labi žūst citam. Man piemēram neviena China Glaze nežūst, savukārt, to pašu esmu dzirdējusi par OPI, kas atkal uz manis ir lieliski.
  Parnolupšanu (man tā bija ar visām tumšajām lakām) problēmu ļoti palīdz risināt izcili gluda naga virsma+Orly Bonder+ Anny gloss gel.

  AtbildētDzēst