piektdiena, 2012. gada 16. marts

Max Factor Lipfinity Lasting Lip Tint

Man patīk – lūpu flomāsters (sarežģīts vārds, nācās meklēt ortogrāfijas vārdnīcā), tāpat kā bērnībā -  garšo gandrīz tāpat, saldena smarža, riebīgi saldena garša, kamēr produkts nav iesūcies.Ar atlaidi maksā 5.69Ls, Drogās. Izvēlētais tonis Nr. 7, bet noteikti iegādāšos vēl kādu citu.

Lūk, tāds tas izskatās uz rokas. Redzam, izplūst un krāsa ieēdas.

Vualā, uz lūpam. Speciāli iezīmēju augšlūpu nedaudz ārpus kontūrām, nekādas izplūšanas, viss ir pieklājīgi kārtīgs. Vienīgais „bet” – nedrīkst kļūdīties iezīmējot kontūras, jo izlabot to vairs neizdosies.

Var redzēt, ka valkājot pēc vairākām stundām krāsa ir spēcīgāk „iesēdusies” tajās vietās, kur lūpu āda ir bojāta, līdz ar to nevienmērīga un plānāka. Pati vainīga, nav ko pavasara vējā bučoties. 

Noturība: tinte turas vismaz stundas piecas-sešas, pazūd vienmērīgi, taču, ko es esmu pamanījusi, pēc kāda laika, tintei zūdot, lūpu kontūras nokrāsojas vienā tonī, bet pašas lūpas  nedaudz citā, īpaši tās bojātās vietas, taču pēc laika tas izzūd un pēc vēl kāda laika izzūd pilnīgi viss, lūpas ir nedaudz košākas nekā dabīgais pigments, kas patiesībā izskatās ļoti jauki, taču nedaudz sausina lūpas, izceļ bojātās vietas tad, kad tinte gandrīz ir nozudusi, jo tieši tajās vietās pigments ir ieēdies visstiprāk

Secinājums: visnotaļ interesants, kvalitatīvs produkts par pievilcīgu cenu, ļoti noderīgs tām skaistulēm, kurām nepatīk atstāt lūpukrāsas nospiedumus uz vaigiem, krekliem un traukiem un kurām ir koptas lūpas!


11 comments:

 1. Šīs izskatās labs! Saki, lūpas nesausina?

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Nē, es tā neteicu, es teicu, ka mazliet tomēr sausina! Ir tāda sajūta, ka gribas aplaizīt lūpas.

   Dzēst
 2. es vēl tintus neesmu vispār mēģinājusi. Shis izskatās ļoti smuks!

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Ir vērts pamēģināt, kamēr ir atlaides! :)
   Paldies!

   Dzēst
 3. Man parasti tintes napatīk , bet ir viena - essences vampīrtinte . Dabūju no Camillas . Tinte niknā , būs jāmēģina nobildēt :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Naktsmeit, tā essnece tinte nebija tāda vairāk līdzīga YSL jaunajam produktam? Šis jau kapitāls flomītis.

   Dzēst
  2. tinte dikti sausina, ja to mēginās klāt kā lūpukrāsu. iesūcas gan momentāli. bet es lietoju tikai bikīti izpludinot pāri balzāmam , lai lūpas minimāli rozā. Draudzenei gadījās feils - padomāja, ka parasts lūpu spīdums , neprasot paņēma un sāka mālēt lūpas . Būs macība :D

   Dzēst
 4. Es arī izmēģināju šo jauno tinti tikai 03 toni.. man ir tieši kā tu saki, visu laiku gribas aplaizīt lūpas. Tādēļ virs tintes lietoju spīdumu, jo bez tā liekas ļoti sausas lūpas.
  Anda

  AtbildētDzēst
 5. Aha, ar spīdumu izskatās arī ļoti labi!

  AtbildētDzēst
 6. es šo brīnumu drogās uzsmērēju uz rokas. uzreiz atbaidīja, ka sāka izplūst. ā un pēc tam (apmēram pēc stundas) nevarēju ne ar ko dabūt nost. es baidos no tādiem produktiem :)

  AtbildētDzēst