piektdiena, 2012. gada 9. marts

Lūpu zīmulis: tonis - caurspīdīgs!

Daiļavas, cik bieži Jums gadās tā, ka lūpu zīmulis ir nepieciešams, bet nevar sameklēt ideāli saderīgu toni, vai ari perfekti piemeklēts tonis padara lūpukrāsu pārāk spilgtu, ko Jūs tajā brīdī nevēlējāties. Ar mani gadījās gan viens, gan otrs, esmu lasījusi par caurspīdīgiem zīmuļiem, izmisīgi meklēju, taču uzgāju pavisam nejauši Disco veikalā. Tas ir BeYu Soft Liner for Lips. 


Izskatās šāds, taču nekādas bildes te rādīt nav vērts, jo tas tiešām ir caurspīdīgs un uz lūpām nemanāms. To, ka es to lietoju var manīt tikai tādēļ, ka zīmulītis bieži jāasina, tas ir diezgan mīksts, lietošanā patīkams. Pēc taustes līdzīgs silikonu grima bāzei. 

Zīmulīša galvenais uzdevums ir „nosargāt robežas”, panākot maksimāli dabīgu efektu, bet ir ļoti grūti spriest par dekoratīvās kosmētikas produktu, kuru tu itin nemaz neredzi, līdz ar to viennozīmīgu vērtējumu dot es nevaru, kā arī nav man tādu lūpukrāsu un spīdumu, kas spītīgi plūstu aiz kontūrām. Ir vienkārši patīkami uzvilkt bezkrāsainu līniju + spilgtu lūpeni = iegūt ne tik spilgtu rezultātu.

Ar Chanel lūpu zīmuli tonis Pretty Pink:

Tā pati lūpukrāsa ar BeYu caurspīdīgo zīmuli.

Secinājums: manā vērtējumā neviennozīmīgs produkts, bet tikai tādēļ, ka es to neredzu, a kā var vērtēt neredzamo dekoratīvo kosmētiku? Taču noteikti ir vērts pirkt un mēģināt, lai izdarītu secinājumus pašiem.

P. S. Diemžēl šim lūpu zīmulim nenāca līdzi nekāda pamācība, taču interneta plašumos atradu šādu padomu: "lai lūpukrāsas, spīdumi neizplūstu aiz lūpu kontūrām apvelciet zīmuli ārpus lūpu kontūrām pirms lūpukrāsas uzklāšanas".

3 komentāri:

 1. Nepiefiksēju, kāda lūpukrāsa ir lietota? Tonis ideāls!

  AtbildētDzēst
 2. Tāpēc, ka es nepierakstīju. Lūpukrāsa ir Chanel Rougle Allure Velvet tonē La Raffinee un nedaudz lūpu balzāma spīdumam.

  AtbildētDzēst
 3. Hei, a man patiesībā patīk tas tonis, kāds iznāca kad apakšā bija šis te caurspīdīgais lūpu zīmulis:)
  Ļoti maiga un viegla krāsa.

  Santa

  AtbildētDzēst