svētdiena, 2012. gada 11. marts

Kā es kopju savus nagus.

Daba man ir devusi gandrīz visu: kuplus matus, kurus es pastāvīgi balinu, pāris pumpas uz deniņiem ar kurām es pastāvīgi cīnos, pat celulītu man tā ir devusi, bet izturīgus nagus – nē! Kāda netaisnība! Ko padarīsi, dzīve nav rožu dārzs, tādēļ šodien pastāstīšu un parādīšu kā es kopju savus nagus.


Tiem mēdz būt sliktās un labās dienas. Par slikto periodu mēs šoreiz nerunāsim, jo tas ir tik slikts, ka nagi lūst un slāņojas līdz asinīm. Pašlaik manu nagu dzīvē ir iestājušies labi laiki un tādi tie izskatās. Uz kaut kādu garumu vai neslāņošanos vispār es pretendēt nevaru, mans mērķis ir saglabāt šādu garumu un maksimāli novērst nagu šķelšanos un lūšanu.

Es, tāpat kā daudzi, uzskatu, ka „skaistums nāk no iekšām”, tādēļ ik pa laikam lietoju Perfectil un izmisīgi ceru, ka tas uzlabo tieši nagu struktūru, nevis stimulē spalvu augšanu uz kājām.

Nākamā pēc svarīguma man ir kutikulas un nagu eļļa. Šajā gadījumā tā ir Orly Cuticle Oil +,kas smaržo pēc saldā apelsīna un baro manu kutikulu un plikos nagus (kad tie tādi ir).

Šad tad, kad no rīta nekur agri nav jāskrien un rīta stundas es varu veltīt manikīram, nagu laku es noņemu iepriekšējā vakarā un uz nakti uzklāju MAVALA Mava-Flex Nail Serum, jebšu nagu serumu, kas mitrina nagus, uztur to elastību un pasargā no izžūšanas. Visai interesants produkts, ne eļļa, ne šķidrums, pilnībā nenožūst, astājot mitru plēvīti, taču naktī tas nudien netraucē, un no rīta nav sausuma sajūtas nagos. 

Pašlaik esmu atteikusies no agresīviem (sārmus saturošiem) kutikulas noņēmējiem un turpinu lietot maigo OPI Avoplex Exfoliating Cuticle Treatment. Tas ir ļoti maigs, tādēļ neesmu atteikusies no kutikulas griešanas.

Roku un nagu skrubja vietā arī pašlaik izmantoju OPI Avoplex Enzyme Skin Therapy Cleanser, kas stimulē ātrāku šūnu atjaunošanos, paaugstina ādas elastību, un aukstajā laikā netraumē manu maigo, jūtīgo, vējā aprauto roku ādu (diemžēl tas tā notiek, atliek tikai novilkt cimdu esot uz ielas). Mazais iepakojums man ticis dāvanā, noteikti pirkšu lielo.

Kā nagu stiprinātāju izmantoju OPI Nail Envy oriģinālo stiprinātāju, un šķiet, ka arī tas man palīdz. 

Protams, ka ar vienu stiprinātāju man nekad nepietiks, tādēļ man ir vēl Sally Hansen No More Breaks, var jau būt, ka stiprinātājs tas ir labs, bet galīgi neturas, birst nost jau pēc dažām stundām, īpaši, ja nadziņu gadījies salocīt, tā kā pagaidām stāv kā balasts manā plauktā. 

Vēl man patīk pabarot ne tikai nagus, bet arī rokas ar šī sviestu, kuru var nopirkt daudzās vietās, dažādos iepakojumos un par dažādu cenu, jebkurā gadījumā – šī lieta ir universāli teicama, ne tikai rokām un nagiem.

Kopumā, varu teikt, ka, kopš šādi izturos pret saviem nagiem, tie man beidzot izskatās pēc nagiem, nevis pēc miesnieka – manikīra nagu pieaudzēšanas kļūdas, ceru šo rezultātu saglabāt, tādēļ mani interesē, kā par saviem nagiem rūpējieties Jūs?

Savukārt, ja Jūs interesē kāds no šiem produktiem, droši jautājiet, pastāstīšu sīkāk.


6 komentāri:

 1. Ai manējie arī lūzt un šķeļas, kad mani pamet slinkums tad daru kaut ko lietas labā, bet tāda vēlme man uznāk ārkārtīgi reti, tāpēc parasti es tos vienkārši novīlēju ļoti īsus. Man jautājums d, ne par sevi gan, kā savest kārtībā šausmīgi sausu un saplaisājušo roku ādu, varbūt zini kādus paņēmienus?

  AtbildētDzēst
 2. Es parasti uz nakti sasmērēju ļoooti treknu krēmu, kuru vēl pašķaidu ar olīveļļu un uzvelku kokvilnas cimdiņus, bet pavisam iedarbīgi, taču diezgan drastiski, sajaukt medu ar olīveļļu, uzsildīt to masu, lai ir silta un patīkama rokām, tad uzsmērēt, ietīt plaukstas cepampapīrā un tad dūraiņos un uz nakti, no rīta noskalo un ieziež ar vieglu krēmu.
  Vēl parafīna vanniņas līdz.

  AtbildētDzēst
 3. Paskatoties produktu klāstu, man ir aizdomas, ka Tev laiks atliek TIKAi nagu kopšanai. :) Ārprāc, man pat kauns rakstīt, kā es rūpējos par saviem nagiem. :) Reizi nedēļā tos ar knaiblītēm apknaibu, pievīlēju un ar speciāo griezēju izgriežu kutikulas (no tām speciālajām šķērītēm man bail) :) Neko, nekur un nekad nesmērēju. :) ā, smēreju gan-kaut kādu ķermeņa losjonu, kurš ķermenim nepatika, bet rokām patīk. :) Aizliedz man skatīties Tavu blogu kā nagu nemīlētājai! Nē, neaizliedz gan, jo man ir ļoti palaimējies ar nagu formu! :)
  _______
  Abalone

  AtbildētDzēst
 4. Redzi, Abalon, tur jautā lieta, ka mani nagi līdz knaiblēm neizaug, tā kā beidz te lielīties, jā! :D

  AtbildētDzēst
 5. Atbildes
  1. Naktsmeit, ur welcome! Taču gaidi, vēl kārtīgi pavingrināšos un ceru brīvdienās parādīt un pastāstīt par nagu "aizlīmēšanu" vai "aizzīmogošanu".

   Dzēst