trešdiena, 2012. gada 14. marts

Dior Dior Vernis Violets Hypnotiques: Orchid, Poison, Shadow.

Laikam pavasaris mani sācis ietekmēt, spēka nav daudz un miegainība liela, taču seju rotā smaids un rokas tā vien sniedzas pēc dažādiem skaistuma nieciņiem.

Šoreiz nevarēju paiet garām (Dior interneta vietnē, tiesa gan) Dior Violets Hypnitiques kolekcijai, kuras centrā ir „visu krāsu karaliene” – violetā krāsa. 


Trīs nagu lakas, trīs violetās krāsas....
Orchid
Poison
Shadow

Un šajā sakarā man ir jautājums. Vai tiešām man (vai arī Jums) ir jāpērk luksus nagu lakas, ja daudzām citām, tai skaitā arī profesionālām markām būs nu vismaz divu toņu kloni (šaubos par Shadow), kas ir tas, kas liks man tagad negulēt naktis un pie pirmās izdevības ķert tieši šo?

Un pie reizes, vai esat kaut kur jau manījušas šo trijotni?

8 komentāri:

 1. Neesmu pievērsusi uzmanību Dior lakām, pēc black ink, es tās laikam ilgu laiku negribēšu pirkt;)
  Un jā es pērku Chanel lakas, manai draudzenei tas šķiet neprāts, vīrs īsti nezin cik tas maksā, bet man tas ir fetišs, laikam jau ne ar ko nepamatots.

  AtbildētDzēst
 2. Jā, jā, lasīju par Tavu pieredzi! :)
  Ai, ar tiem vīriešiem dzīvot ir jautri, manējais kkad ieraudzīja uz plaukta "Madaru", saka man, ka tā esot šausmīgi dārga! Kur jau šādu info sagrābstījies?
  P.S. Ļoti gribētos redzēt Tavas Chanel lakas!

  AtbildētDzēst
 3. :) par tiem vīriešiem.
  Man jau viņas man mega daudz, kaut kad atrādīšu, kad vairāk vai mazāk atkopšu nagus, pagaidām pat pašai bail uz tiem skātīties..

  AtbildētDzēst
 4. man arī tās Chanel un Dior nagu lakas šķiet baigā greznība. Man draudzene vienreiz prasīja kapēc nepērku Chanel nagu lakas? Es prasu cik tev ir nagu lakas? Viņa saka 3! Es saku nu jā, man ir 103 :D tāpēc izvēlos MAVALA, OPI, China Glaze un tt

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Camille, arī man pārsvarā ir OPI, Color Club u.tml., no augstiem plauktiem pagaidām tikai slavenais Peridots, taču ir kaut kas absolūti neracionāls, kas mani velk pie šīm lakām, tikai pagaidām prāts vēl spēj turēties.

   Dzēst
 5. Selektīvo zīmolu lakas pērku ļoti pārdomāti un pirkumi nekad neliek vilties. Man ir Chanel lakas, kuras ļoti patīk. Nepatīk otiņas šīm lakām- šauras. Bet , piem., rozā Chanel nepirktu nekad. Tas caruspīdīgums un toņi- nekas unikāls, tiešām nav tās naudas verts.
  Santa -Skaistuma dienasgramata. (man joprojām nezdodas komentēt rakstus ar wordpress identifikāciju :)))

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Dioram esot plakanā un platāka ota, līdzīga Rimmel, tādas man tīk. Santa, nu kā tad tā, nepirksi rozā Chanel, cik nav lasīts par viņu "unikālo Chanel shimmeri" :D

   Dzēst
 6. Runājot par to šimmeri -China Glaze Strawberry Fields ir tas zelta šimmeris klāt (kaut kad savā blogā rādīju). Es dodu tam priekšroku.
  Pēdējā laikā vispār no luxury man lakas sirdij vairs neliek pukstēt straujāk :( Bet šitie Tevis atrādītie violētie ir smuki. Tiešām
  Santa

  AtbildētDzēst