ceturtdiena, 2012. gada 1. marts

Pelēcītis

MAVALA New-York, pieejams Disco veikalos, cena ap latiem trim, apjoms mazs - 5ml, kas, visticamāk, ļaus man laku izlietot, nevis izmest sažuvušu.
Atvainojiet, pašu pudelīti jau esmu apķēzījusi ar kaut ko nost nedabūjamu.Pirmo reizi mēģinu šīs firmas nagu lakas, jāsaka, ka patīk - diezgan ērta otiņa, ne šaura un ne plata, tās garums arī ir ok, žūst ātri . Noturība: he, he, tagad ar ANNY Gel Gloss un Orly Bonder apakšā man visas turas kā ar superlīmi pielīmētas, dažas pat iztur baseinu, neiztur vienīgi to, ka ar vienādiem nagiem staigāt man apnīk.

Par ko es gribētu izteikties atsevišķi, ļoti patīk nagu laku nosaukumi, kas veltīti dažādām pilsētām. Atcerēsimies, ka OPI apspēlē katru vārdu, Orly un ANNY, Chanel, Dior utt. dod savām lakām interesantus nosaukumus, īpaši piestrādājot pie limitētio kolekciju nosaukumu skanīguma, bet šeit - pilsētas. Manā iepirkumu sarakstā noteikti būs vēl daudzas!

3 komentāri:

 1. Smuks, man vispār patīk Mavala produkcija, pagaidām gan līdz lakām neesmu tikusi, bet kopjošā kosmētika tiem ir ļoti laba.

  AtbildētDzēst
 2. Tur bija vairāki pelēkie toņei, veltīti dažādām pilsētām. Visi tik smuki, ka tā arī neizvēlējos, jo gribējās visus :))

  AtbildētDzēst
 3. Skaistumlapa, paldies par padomu, ņemšu vērā!

  Skaistumdienasgrāmat, jā, atceros vēl Minsku! :)

  AtbildētDzēst