ceturtdiena, 2012. gada 23. februāris

Nosaukums, kas izsaka visu - ANNY Must Have.

Beidzot, beidzot, beidzot, ceturtās dienas vakars un pēc baseina mana OPI Russian Navy ar ANNY gēlveida topu nolupusi (četras pilnas dienas maniem roku nagiem ir rekordu rekords, īpaši ar tumšo nagu laku, tas tops ir varens, tā turējās, ka grēks bija ņemt nost) un es varu mēģināt ko jaunu.

ANNY tonis Must Have pilnā cena 6.99Ls Disco veikalos (pasteidzieties, līdz 29.02. atlaide -20%).Nagu laka, kas man atgādina Chanel Paradoxal, drīzāk es pat teiktu, ka klonētais dvīnis (kurš kuru gan klonēja, es nezinu).

Putekļaini bēšīgs pamattonis, kurš ir lieliski saskatāms dienas gaismā.

Un tajā atrodas ļoti daudz violeta šimmera, vai pat perlamutra, kopā tas izskatās visnotaļ interesanti:
Mākslīgais apgaismojums:

Nadziņi zaigo ar violeto mākslīgās gaismas lapmās, ir pieticīgi bēši dienas laikā, kustinot roku, redzamas krāsu pārejas – man ļoti , ļoti patīk! Variants, kas der praktiski visur – uz biznesa tikšanos un uz randiņu.

P.S. Liels paldies tai, kas aizdeva man Chanel Paradoxal bildīti un arī manam opītim - fotoaparātam, kas beidzot saņēmās un atainoja krāsas patiešām īstas.
P.P.S. Pašlaik vēlos aizskriet līdz veikalam un vienam nadziņam uzlakot Paradoxal, nez, vai kāds cits manītu atšķirību?

7 komentāri:

 1. Tiešām skaista nagu laka. Žēl, atlaides jau esmu nokavējusi, bet vienalga - tādu man ar vajag. Nosaukumu arī viegli atcerēties.

  AtbildētDzēst
 2. Elīn, neko Tu neesi nokavējusi, 29. februāris tikai tuvojas! :)
  Must have, neko nepadarīsi!

  AtbildētDzēst
 3. izskatās tiešām ļoti līdzīgi. MAn pašai ir Paradoxal un ļoti mīlu šo toni :)

  AtbildētDzēst
 4. Skaistumadienasgrāmata, man tagad arī sāk kāroties Paradoxal, sirds saka "ķer ciet", prāts domā, ka tas nav visai prātīgi! :)

  AtbildētDzēst
 5. nu ir tā laka forša, ir! :) Mana visu laiku mīļākā laka un tici man- man to laku ir daudz :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. He, he, manjaks! :D Es ar, nopirku displejus, tagad man būs projekts, sakrāsot, pierakstīt nosaukumus, totāls crazy variants!

   Dzēst