piektdiena, 2012. gada 24. februāris

Ne par skaistumkopšanu - laipnais ģimenes ārsta palīgs!

Tā jau nosēdēju pieelpotajā uzgaidāmajā stundu (tas nekas, ka vizīti esmu pieteikusi iepriekš, norunājot konkrēto laiku!), bet mani sagaidīja kārtējā "laipnība". Vajadzēja tikai nosūtījumu pie speciālista - viena maza lapele, ko vajag pielikt apdrošinātājiem (vismaz es tā domāju, izrādījās, ka nevajadzēja vis).
- Labdien.
- Klausos.
- Man vajadzīgs nosūtījums pie dermatologa.
- Priekš kam? (bļe, nu laikam sava prieka pēc un aiz totālās garlaicības un nekā nedarīšanas).
- Saasinājās ādas problēmas.
- Es jums nevaru to dot.
- Ko nozīmē jūs nevarat?
- Nevaru un viss, jums apdrošināšana, ejiet ar to vai piesakiet vizīti pie ģimenes ārsta, bet viņa arī nedos, apdrošinātāji jums tāpat segs!

Laikam jau kaut kādas kārtējās kvotas vai naudas taupīšana, lai lielāka alga sanāk, bet es pie tā ģimenes ārsta divreiz gadā eju, kur paliek mani nodokļi??? Kur paliek laipnā apkalpošana?

Mūsu brīnišķīgā medicīnas aprūpe. Ok, man nav problēmu samaksāt tos 20Ls un pēc tam dabūt atpakaļ no apdrošinātājiem, un noskaidrojās, ka šajā gadījumā nosūtījums nudien nav vajadzīgs (masāžām vajadzēja, tāpēc es tā bišķiņ nofeiloju), tāpēc skandālu es tur nesacēlu, bet kungi un karaļi, nedošu un viss.

P.S. Meitenes, lai nav ilgi jāmeklē, kur mēs sūdzamies šādos gadījumos?

3 komentāri:

 1. es varu ieteikt tikai sudzibas.lv , antireklama.lv
  un detalizētu info par ārstu , adresi . Jo vairāk info , jo vieglāk google izdos nesmukumus, ja kāds meklēs doto vietu .

  Man google izdeva , ka par nekompetenci tu vari drīksti sūdzēties
  Veselības inspekcijā Klijānu ielā 7, Rīgā, LV-1012.
  http://www.vi.gov.lv/

  AtbildētDzēst
 2. Naktsmeit, pat ne ārsts, viņai nav ne vainas, ārsta palīgs, kurš iedomājās sevi par visu varenu, un vispār, nākamreiz būs kas, pa priekšu prasīs naudu un ja nebūs, tad mirsti nost!

  Paldies, VI ir tieši kā vajag! :*

  AtbildētDzēst
 3. Fui, cik nesmuki! Par attieksmi vien jākaunas ārstam būtu

  AtbildētDzēst