svētdiena, 2012. gada 19. februāris

Anny Super Gloss Gel


Pēc slavinošām atsauksmēm gribēju pamēģināt ANNY produkciju. Sāku par pāris nagu lakām (par tām vēlāk) un īpaši mirdzošo želeju no Disco veikala, cena pašlaik zem 6Ls.


Pirmkārt jau ļoti patīk ANNY stends – krāsainie kubiciņi – ņem, kurš patīk.

Ražotājs: īpaši mirdzošā ilgnoturīgā gēlveida virskārta, kas sniedz nagiem īpašu mirdzumu, pateicoties gēlveida konsistencei padara nagu biezāku un stiprina to un padara nagus un manikīru īpaši izturīgu – parakstos, parakstos, parakstos. 

Lietošana: uzklāt uz pilnīgi izžuvušas nagu lakas. Ir tiešām svarīgi darīt tā, kā raksta ražotājs, savādāk neizžuvusi laka momentā uzmet burbulīšus (ražotājs brīdina arī par to, bet kurš tad vispirms lasa lietošanas instrukciju?).

Mans viedoklis: vēlreiz atkārtoju, ka lakas īpašības ir tieši tādas, kā apraksta ražotājs. Pirmkārt, pasakains glancēts mirdzums – tāds, it kā nagi ir tikko uzlakoti un nagu laka vēl mitra, šodien rit trešā diena, bet mirdzums vēl ir.  Pateicoties biezai gēlveida konsistencei nagi tiešām ir biezāki, līdz ar to nagu laka man pat tagad, trešajā rītā, nav nolupusi un tikpat kā nav no nagu galiņiem nodilusi. Nav mazsvarīgi arī tas, ka žūst ātri (baidījos, ka biezās konsistences dēļ žūšana būs bezgalīga).

Diemžēl vairāk bilžu nebūs, mēģināju, bet efektu tiešām tikpat kā nav iespējams nobildēt, bet, ticiet man, tāds ir, turklāt ievērojams visiem, izņemot manu ziepju trauku.

4 komentāri:

 1. man patīk gēla efekts un ja žūst ātrāk par manu gelous, būs jāņem :)

  AtbildētDzēst
 2. Naktsmeit, nenokavē, līdz 29. februārim atlaides! :)

  AtbildētDzēst
 3. klau, a tiešām lakas noturību palielina? Man tas svarīgāk par spīdumu. Seche Vite spīdums nenormāls, bet turas slikti.
  Un kā vari izturēt to lakas nožāvēšanu pirms uzklāt virskārtu? Tas taču ir neciešami ilgi

  AtbildētDzēst
 4. Anonīm, palielina gan! Kaut vai tādēļ, ka mani plānie nagi vairs nevar salocīties, nolupinot nagu laku. Tagad biju trīs dienas projām un tagad, ceturtās dienas rītā nagu laka ir tikai nodzēsusies no galiņiem. Ja šaubies (esmu pārliecinājusies, ka nagu laku izturība arī ir katram individuāla) aizej līdz veikalam, tur ir testeris, izmēģini.
  Par žūšanu, ir gan pilieni, gan smidzināmie, kas paātrina žūšanu, un vispār, pacietība ir tikums! :)

  AtbildētDzēst