sestdiena, 2012. gada 14. janvāris

Neaizvietojama ota.

Ar ko Jūs uzklājat maskas? Agrāk man bija ota, tā salūza un labi, ka tā, jo vairāk produkta palika uz otas, nekā uz sejas. Tad sekoja ar pirkstiem uzklāšanas periods, kad plānā vienmērīgā kārtā masku uzklāt nesanāk...

... un beidzot...

...man ir palīgs, kas uzklāj masku plānā, vienmērīgā kārtā, lieki nepatērē produktu, saskarē ar ādu rada patīkamu vēsumu, perfekti slīd un vienkārši ļauj izbaudīt procesu.

Tā ir Cuccio Naturale ota masku uzklāšanai, tikai 1.55Ls Oniks Betā, ota ir veidota no ļoti atsperīgiem, elastīgiem, plāniem mākslīgā materiāla sariņiem, kas neskrāpē ādu.

Draudzējāmies mēs ar otu jau vairākus mēnešus, mazgāju to ar bērnu šampūnu un itin neviens sariņš šajā laikā nav nedz izkritis, nedz salocījies vai saburzījies, ota izskatās kā tikko no veikala. Tā kā, masku mīles, iesaku pievērst uzmanību.

2 komentāri:

  1. a kāda atšķirība ir vai masku uzklāj ar otu vai ar pirkstiem? :)

    AtbildētDzēst
  2. ar otu var viendabīgāk uzklāt, tas noteikti, man arī ik pa laikam pāriet slinkums un es klāju ar otu, bet tā kā es maskas lietoju katru dienu, tad slinkums tik bieži neatkāpjas, un ātrāk ir uzklāt ar to kas pa rokai, t.ir ar pirkstiem.

    AtbildētDzēst