trešdiena, 2012. gada 11. janvāris

Mans Kupidons.

Kupidons ir Guerlain lūpu zīmulis tonī Cupid, kas ir nevis vienkārši zīmulis, bet lūpu hailaiteris. Esam jau pieradušas pie dažādiem hailaiteriem, bet šis ir kaut kas jauns priekš manis.

Ko tas dod? Izgaismo „vajadzīgās” vietas, padarot lūpas vizuāli lielākas un pievilcīgākas. Nopirku jau diezgan sen, atrādu tikai tagad, tādēļ tas jau ir pietiekoši nolietojies.Lūk kā izskatās uz rokas – miesas krāsas šimmeris.

Manas lūpas:

Kupidons centrā uz lūpu ārējām kontūrām un uz „Kupidona bultām” (tā to vietu zem deguna sauc, es atradu):

Ar oranžīgo nude lūpu spīdumu:


Ar spilgto ogu toņa lūpu spīdumu:

Mans secinājums: ļoti interesants un man noderīgs produkts, varbūt ikdienā nē, bet romantiskā sveču gaismā labāku par šo neatrast (smokey eyes un nude lūpas izgaismotas ar Kupidonu). Arī lietošanā nav kaprīzs – ļoti noturīgs un ideāli sader ar dažādu toņu vieglām lūpu spīduma un lūpukrāsu tekstūrām, protams, neviena taču neiedomāsies lietot Kupidonu kopā ar sarkanu matēto lūpukrāsu. :D Vai padara lūpas vizuāli lielākas? Jā, noteikti, nezinu gan kāds būtu efekts uz ļoti plānām lūpām... vai nebūtu otrādāk, es nezinu.

3 komentāri:

  1. Jā šāda veida produkti tik tiešām ļoti forši izceļ lūpas. Es atceros jaunībā šīm nolūkam izmantoju parasto balto zīmuli, kārtīgi iztušējot.

    AtbildētDzēst
  2. es to saucu par lūpiņu V , bet vismaz zināšu nosaukumu :) es iztieku ar hailaiteri, kuru lietoju sejai . Bet zīmulītis gan jauks . man vajadzētu kaut ko līdzīgu acīm

    AtbildētDzēst
  3. Baiba izraisīja smīniņu ar vārdu " jaunībā " :D

    AtbildētDzēst