svētdiena, 2012. gada 1. janvāris

Kraklē uz nagiem


Mana māte pateica uzreiz: "Neatkarīgi no krāsu salikuma izskatās kā sapuvuši nagi!" :D Es nepiekritu, turpināju eksperimentu.
Protams, šāda tipa manikīrs ir visai drosmīgs eksperiments un īsti nevar saprast, vai tiešām man piestāv ar tādiem staigāt, tādēļ mēģināju ar to, kas mājās atrodams.


Šeit ir Flormar un Butterfly kraklē lakas, interesanti, ka viens dod lielas plaisas, es teikšu visai neestētiskas, otrs mazākas, skaistākas. 
Meitenes, kas ar kraklē lakām ir uz „Tu”, kādas vēl smalki plaisā? Vai kā lakot nagu tā, lai plaisājums ir smalks?

Vēl kas, man šīm abām lakām nepatika – ja nedaudz trāpa uz ādas, tad ir viss, skaisti to novākt nav iespējams – staigā ar netīriem ienadžiem divas dienas.

5 komentāri:

 1. bornpretty veikalam ir lakas, kuras līdzīgas butterfly . Man arī ir viena butterfly - balta , burvīgas plaisiņas taisa. ar flormar arī var iegūt, bet tad jācenšas plānu kārtiņu un papūst uz naga .

  AtbildētDzēst
 2. Aha, mēģināsim, vēl nopirku Isa Doru, arī šķiet smalki plaisā.

  AtbildētDzēst
 3. Man ir melnā no IsaDora, tā samērā smalki plaisā un gaumīgi izskatās uz naga. Vienīgi viņai īss mūžs bija, jo nepaspēju visu izlietot, kad palika tāda ķēpīga un grūti lietojama.

  AtbildētDzēst
 4. Smalkākas plaisiņas var dabūt, klājot plānākā kārtā to laku. Lai gan nezinu, vai ar Flormar izdosies.

  AtbildētDzēst
 5. Ieva, man violetā Flormar krakle Flormar palika bieza divu dienu laikā, laikam korķīti neaizvilku pietiekami cieši. Zilā vel ir ok :)

  AtbildētDzēst