trešdiena, 2011. gada 21. decembris

Pirmssvētku apkalpošana veikalā Doulgas Molā

Ienācu ar domu iepazīties ar dažiem aromātiem, pirmais no tiem Prada Candy. Neviens man nepievērsa uzmanību (veikalā tobrīd bija 5! pārdevējas), paņēmu flakonu no stenda un te pēkšņi pie manis burtiski piedrāzās viena ar nicinājuma pilno skatienu un tekstu: „NelauŽIET to flakonu! Mēs jau tā nolikām, un te tāpat nāk un lauž! Ja jums ko vajag, tad jājautā!” Ko man bija teikt, tikai to, ka man tiešām vairs itin neko nevajag un paldies par jauko apkalpošanu, iegāju Oniks Betā un Disco, kur attieksmebija pavisam cita.

10 comments:

 1. forši :(
  tādos gadījumos jāprasa sūdzību grāmata.

  AtbildētDzēst
 2. Skaistumlap, protams, bet atkal, tā būšu tikai es, kas sev vēl vairāk to garīgo sabojās! Es to pastāstīju te, ceru, ka man ir daudz lasītāju :)

  AtbildētDzēst
 3. žēl, ka tev tā. es vakar GC Douglasā pirmoreiz mūžā mēģināju nopirkt smaržas savam draugam, un tad nu tā stāvēju pie tā milīgā plaukta bez mazākās nojausmas, no kurienes vispār sākt. pēc pusminūtes klusa izmisuma pienāca klāt pārdevēja ar ļoti saprotošu skatienu un iedeva pasmaržot vai pusi vīriešu smaržu piedāvājuma. beigās atradu īstās :)
  man līdz ar to ļoti pozitīvs iespaids. bet tas, iespējams, atkarīgs no konkrētā veikala, laika un vēl daudzām citām lietām

  AtbildētDzēst
 4. Rigasmetro, protams, arī man ir daudz veiksmīgu pieredžu ar Douglas un citiem veikaliem un arī veikalu kā tādu es nevainoju, bet pārdevējiem, tomēr ir jātur sevi rokās.

  AtbildētDzēst
 5. Traki lasīt . Es ar pa taisno ietu āŗā, lai tādai ne santīms no manas naudas algā neienāktu .
  Man reiz pērkot apavus, pārdevēja caur visu veikalu nobļāvās, lai nestaigājot ar kurpēm . tās ir jāpērk, nevis jānovazā :D Savācu nopietnu seju, piegāju pie viņas un skaļi paprasīju vārdu. Attieksme uzreiz mainījās , apklusa un uz manu pusi vairs neskatījās. Tādus ir jāliek pie vietas .atrodi vadības telefonu, aptuveno laiku, kad tas noticis un zvani sūdzies . Citiem darba nav, bet daži vēl atļaujas rupji izturēties darba vietā :( .

  AtbildētDzēst
 6. vajag uzreiz teikt un nolikt pie vietas.
  tagad man pašai gribas speciali aizbraukt uz to veikalu un "palauzīt" viņu flakonus.

  AtbildētDzēst
 7. es Tevi pilnīgi saprotu, ka vienkārši negribēji vairs neko tur darīt, ne ar plēsties par taisnību. Mani ir grūti novest, bet nu uz izteiktu pretīgu uzvedību, es noreaģēju kā ledus karaliene un varu kļūt ļoti dusmīga. Varbūt tiešām vērts uzrakstīt tagad ar skaidru prātu Douglas sūdzību pa meilu, norādot laiku un vietu.

  AtbildētDzēst
 8. Tas tiesa, ka šāda tipa flakoni tiešām tiek sargāti pastiprināti, nevis tādēļ, ka Prada, bet gan tādēļ, ka flakonam nav parasts sprejiņš. Lielākā daļa cilvēku tiešām nepaskatās uz pudelīti, pirms savām darbībām. Šīm pudelītēm nav korķīšu, parasti visi rauj nost spreju, kas lielākā daļā gadījumā tiek saplēsts (tādi ir gan Prada Candy, Valentina by Valentino, YSL Opium u.c.)
  Protams, nezinu kādā tonī konsultante to teica, bet domāju, ka tas arī nokaitina, ka cilvēciņi nepaskatās uz pudelīti, bet bezjēgā mēģina kaut ko noraut, kas nav noraujams.
  Labāk, ka pabrīdina, nevis, ka pēcāk nav iespējas šo aromātu pasmaržot, jo flakoniņš ir saplēsts.

  AtbildētDzēst
 9. Anonīm, nu vispār es esmu ne kosmētikas atkarīgā ar stāžu, bet arī smaržu, tā kā pilnībā apzinos kur, ko un kādam flakonam es rauju!

  AtbildētDzēst
 10. Es to nebiju domājusi tā, ka nezini. Bet gan tā, ka ir tādi, kas nezin. Tāpēc varētu saprast pārdevējas, ja vien nav bijusi bļaušana.

  AtbildētDzēst