svētdiena, 2011. gada 4. decembris

Mani Ziemassvētki tuvojas.

Iedomājieties, cik liela bija mana vilšanās, kad laipnā Stockmann pārdevēja pateica, ka Ziemassvētku meteorīti ir izpirkti!!!! Solījās gan pie Guerlain pārstāvja noskaidrot, kad būs un vai vispār būs (šis mani izraisīja kaut ko līdzīgu šokam), bet tās manas bēdas nemazināja. Devos pie Chanel stenda un par laimi Ziemassvētku "prjaņiks" hailaiteris bija. Tad es aizklīdu arī pie Sisley stenda, kur izmēģināju sejas kopšanas procedūru un Sisley dienas grimu par pliku velti (tas man patīk!!!), rezultātā, lūk, ar ko es stāvēju pie kases: Sisley tonālais, Chanel prjaņiks, bija paķērusies arī Gosh laka un laineris izmēģināšanai un vesela kaudzīte ar dāvanām, īpaši man patīk skaisti iesaiņotieSisley kopjošo līniju produkti un mans mīļais Shalimar, ko es noteikti sev uzdāvināšu nedaudz vēlāk!

Atsevišķu paldies un milzīgu buču gribu pateikt un nodot Skaistuma dienasgrāmatai par informāciju par Stockmann kuponiem, viss pirkums izmaksāja man veselus 15Ls lētāk, kas var būt labāks par to!!!

15 comments:

 1. stāsti, stāsti tu jau zini par ko :D, ja? Cik Chanel hailaiter maksā? Vispār cūcība es tieši šonedēļ biju Stockmann un kolekcijas vel nebija, tagad vairs nezinu kad tikšu :(

  AtbildētDzēst
 2. Skaistumlapa, nemuldi, Chanel Zsv bija jau novembra beigās! Es aplaizījos un devu sev nedēļu pārdomām!:P (nevajadzēja tik ilgi domāt, gāja secen meteorīti. Vnk viņiem Ziemassvētku stends stāv tā nomaļus, nebūtu pati atradusi, jautāju konsultantei. Hailaiteris maksā 44Ls ar to kuponu sanāca 39, baigi izdevīgi! Pārējais viss, īsti nepiefiksēju, bet parastās Chanel cenās! Un haileiteris pasakains (man gan ir tikai testēšanas pieredze ar citiem, kas padara manu ģīmīt iz sērijas "viens mazs cūciņ", bet šis ir kaut kas, ir tas, ko sauc par starojumu, nevis treknās bļostkas!

  AtbildētDzēst
 3. vot tā, nu jā es tik garam ejot ieskrēju, uzmetu aci un uz stenda nebija, f..k, tad jau pie šīs mantas es arī netikšu. Man it kā nav tā kā baigi vajag, drīzāk es to diez vai bieži lietošu, bet skaists bez gala.

  AtbildētDzēst
 4. Skaistumlapa,domā, ka man to mantu vajadzēja? :D

  AtbildētDzēst
 5. ui kā sapirkusies , labs starts :) Uzraksti , kad nosūtīt tev sausiņus :p
  paraudziņus labprāt dod?

  AtbildētDzēst
 6. sausiņus parasti uz cietumu sūta :D
  Kas, es paraudziņus dodu, vai veikalā, es šon neko nesaprotu! Ja par veikalu, tad šoreiz tiešām ļoooti dāsni!

  AtbildētDzēst
 7. par veikalu , skatos diezgan daudz sadevuši :) Patīkami skatīties .
  Redz ,kad mani ziemassvētki būs cauri, neko vairāk par sausiņiem pati nespēšu atļauties :)

  AtbildētDzēst
 8. Zini, esmu tā pamanījusi, ka dāsni uz paraudziņiem ir tieši kosmētikas marku pārstāvji, cik reizes nācies uztrāpīt (Chanel, Kanebo, tagad Sisley) - aizeju ar pilnām rokām, bet no parastām pārdevējām labi ja vienu nevajadzīgu sūdiņu dabūsi!

  AtbildētDzēst
 9. man ir tādas pamatotas aizdomas, ka liela daļa pārdevēju visu pievāc sev un pardod ss'kā

  man pat kontaklēcas-viendienītes ir gadījies nopirkt "not for sale " kuras ,ja ticēt teiktajam uz iepakojuma, būtu jādala par brīvu ,ar mēŗķi piesaistīt klientus markai. :)

  AtbildētDzēst
 10. SStirgo paraudziņus? neesmu dzirdējusi un ja dzirdētu - neuzticētos pirkt.

  AtbildētDzēst
 11. cik smuki pirkumi!! Apsveicu! Un paraudziņus tiešam dāsni sadevuši :)

  AtbildētDzēst
 12. Runājot par Ziemassvētku dāvanām - man šobrīd ļoti pievilcīgs liekas feelunique.com piedāvājums. Nezinu, cik naska i-veikalu lietotāja esi, bet šobrīd un vēl kādas 1-2 dienas, manuprāt, superīgs piedāvājums Shiseido - -10% visam nost +forša dāvana par pirkumu virs 60BGP
  *miss?

  AtbildētDzēst
 13. Anonīm, tur jau tā lieta, ka neesmu naska uz e-iepirkšanos, nepiedur mani tas process nu itin nemaz, man vajag blandīties pa veikaliem, smērēt, mēģināt, čamdīt, runāties un dabūt uzreiz, kad man sagribas, nevis gaidīt! :)

  AtbildētDzēst
 14. Nu, re -katram savs! Man patīk tas gaidīšanas moments -vienmēr sajūta, kā pirms Z-svētkiem :D
  +nekad nav gadījies vilties termiņos, ko diemžēl nevarētu teikt par Douglas un Kolonna...

  *miss?

  AtbildētDzēst