ceturtdiena, 2011. gada 10. novembris

Matu kopšana no Madaras.


Sākšu ar to, ka manu matu tipu var raksturot kā „nedaudz austurmu” – diezgan cieti nepakļāvīgi, nepaklausīgi un biezi mati, nešķeļas, aug ātri, vienīgā problēma – apjoms, jo neviena frizūra tik smagus matus nepanes, taču arī to ir iespējams risināt ar frizieres prasmīgo roku palīdzību, tādēļ matu kopšanai nekādu īpašo uzmanību nekad veltījusi neesmu.

Arī šampūnus un balzāmus, kas nesatur silikonus lietoju jau sen, gadus 2 vismaz. Atceros, ka šī ceļa sākums tiešām bija grūts – mati spurojās, pūkojās un īsti negribēja klausīt ķemmei, jo pēkšņi tiem atņēma silikonu, kura uzdevums ir padarīt matu gludu un vijīgu. Protams, ar laiku situācija normalizējās, un kas interesantāks, pirms kāda laika tiku uz matu pārbaudi, skatījās ar tādu kā mikroskopu pašus matus un saknes. Jā, balināšana, protams, atstāj iespaidu uz matiem, taču mats pie ādas un āda ir lieliskā stāvoklī, poras ir atvērtas un mats „elpo”. Friziere pastāstīja, ka tie, kas pārspīlē ar silikonu matu kopšanā, bieži zem mikroskopa ierauga pretējo bildi – ap matu augšanas vietu izveidojas melni korķi, kas neļauj ādai elpot, matiņš nīkuļo un neaug...

Un tagad viss, pie lietas, par diviem atsūtītiem 25ml paraudziņiem:


Ražotājs: šampūns „Gloss & Vibrance”, normāliem matiem, kura uzdevums ir spēcināt un veicināt matu mirdzumu, maigi attīrīt un stiprināt matus. Šampūns nomierina galvas ādu, baro sausos matu galus, un liek matiem priekā starot. Piešķir matiem zīdainu maigumu un veselīgu mirdzumu.


No manis: Šampūns, kas man atgādināja pļavu vasaras rītā, vēl ir neliela migla un redzami zirnekļu tīkli un tā smarža.... Lietošana, protams, kā jau šampūns bez sulfātiem tas draņķīgi puto, drīzāk neputo, bet esmu pie tā radusi, problēmas šis fakts nesagādā. Skalojot ārā ir sajūta, ka mati pārtīrīti (jo nav silikona), tādēļ bez kondicioniera es nemaz šampūnu vienu pašu nelietotu, dabūtu pieneni uz galvas.
Mans secinājums: šampūns ar brīnišķīgu aromātu (arī tas ir gaumes jautājums, man patika), kas būs piemērots meitenēm ar praktiski veseliem bezproblēmu matiem un tiem, kas nolēmušas atteikties no silikoniem.

Balzāms „Gloss & Vibrance” balzams normāliem matiem. Spēcinošs un mirdzumu veicinošs balzams, kas dziļi baro un stiprina matus. Nomierina galvas ādu, baro sausos matu galus, un liek matiem priekā starot. Mati kļūst zīdaini maigi, mirdzoši un viegli veidojami.


No manis: ilgi nevarēju atcerēties šo smaržu, kaut kas tik pazīstams no bērnības, bet kas tieši? Paskatījos sastāvā un jā, te bija – ceļmallapa, kurš gan bērnībā nav sasitis celi un licis klāt ceļmallapu? Smaržo tieši tāpat un šoreiz man nedaudz traucējoši, smarža ir diezgan spēcīgā un īpatnēja, bet pazūd 2h laikā. Efekts – skalojot ārā mati gludi un patīkami. Arī ar žāvēšanu un ieveidošanu problēmas neradās, mati ir labi, spīd un tur formu!

Protams, no vienas lietošanas reizes galējo secinājumu izdarīt nevar, bet kopumā man ļoti patīk!

1 komentārs:

  1. Man bija tādas pašai izjūtas, galvenais kā kondicionieris tos matus izlīdzināja.

    AtbildētDzēst