sestdiena, 2011. gada 12. novembris

Mana šīsdienas rotaļļieta: Chanel Peridot

Atgādināšu, ka Peridot pārstāv Chanel 2011.g. rudens kolekciju. Kad pirmo reizi ieraudzīju šīs nagu lakas bildes interneta, nodomāju: "Kas gan varētu šo ārprātu pirkt, kā vispār ko tādu varēja saražot, jo tas izskatās, atvainojiet, pēc mēslu vaboles." Bet, re, kas notiek, arī man tagad ir Peridots un nevienas domas par vabolēm.Par toni: pudelītē to tiešām var raksturot kā "vaboļkrāsa" - zaļganīgs zelts, bagātīgs šimmeris - spīd, laistās un zaigo. Taču uzklājot, krāsa uzvedas kā īstens hameleons: pieliec roku pie zilās krāsas apģērba - tā staro ar zilu, pie sarkanā - ar sarkano, un tā ar visām krāsām. Tā kā, tas, kas saka, ka šī nagu laka piestāvēs tikai konkrētiem apģērbiem un situācijām stipri kļūdās - laka pilnīgi pielāgojas tam, ko esat uzvilkušas, absolūti universāls tonis! Chanel māk mani pārsteigt!

Lietošana: šaura, taču ērta otiņa, laka šķidra, pigmentēta, taču dziļākam tonim man vajadzēja 3 kārtas, žūst ļoti, ļoti ātri. Par noturību nemāku spriest, iegādājos vakar, uzlakoju tikko, taisos uz baseinu, diezin vai to mans Peridots pārdzīvos.

Redzam daudzas, jo daudzas bildes, taču vai nu man rokas nepareizi aug, vai fotoaparāts niķīgs, vai Peridots nemīl bildēties: var redzēt tikai zelta un zaļo šimmeri, bet tik un tā skaisti, vai ne? 9 komentāri:

 1. Bildēs izskatās, ka uz nagiem zelts būtu uzklāts. :)
  Skaisti.

  AtbildētDzēst
 2. Lasot Tavu blogu, esmu noverosjusi, ka Tev patik nagulakas ar ''mirdzumu/ spidumu''.
  Es gan pedeja laika esmu izgajusi uz kirsu sarkaniem, kosak sarkaniem, pelecigiem, melniem, violetiem toniem.
  Agrak man vienmer bija neuzkritosas krasas :) laiks iet un mana gaume mainas.
  Loti interesanti palasit citu meitenu blogus, kur runa iet par nagulakam/ toniem :)

  AtbildētDzēst
 3. Chrissy, cik interesanti, es nekad to tādā griezienā skatījusies neesmu, bet kaut kas tajā noteikti ir! :)

  AtbildētDzēst
 4. Smuki, es to tā arī nenopirku, tas zelts jau tikai zem zibspuldzes, vai ne?

  AtbildētDzēst
 5. Nē, zelts ir viscauri, pilnībā atkarīgs no apgaismojuma, man grūti pat atbildēt uz tavu jautājumu, es teiktu, tāds zelta hameleons, redzēsim, ko rīt skuķenes darbā teiks, kā izskatās no malas!

  AtbildētDzēst
 6. Kā man patīk šī laka! Bet uz citiem cilvēkiem. Man tā tiešām izskatījās pēc tās vaboles ...skumji.

  AtbildētDzēst
 7. Man ārkārtīgi patīk, kā tā laka izskatās pudelītē, bet, kad nagi nolakoti, man tā šķiet pārāk zeltaina. Gribēju daudz izteiktāku zaļumu.

  AtbildētDzēst