trešdiena, 2011. gada 9. novembris

Mana Madara!


Šodien arī es pašā rīta pusē pie sava uzņēmuma durvīm saņēmu  „Madaras” paciņu. Laipnais ūsainais kurjers nogādāja man to uz citu adresi, jo tajā brīdī mājās nebiju, patīkami!
Arī paciņas noformējums tāds dabisks un dabīgs, tagad jāmēģina, kāds būs saturs.


Esmu pasūtījusi:
Komplektu cīņai ar celulītu un strijām. Striju man nav, bet celulītu neuzveiks nekas, taču jāmēģina ir. Komplektā ietilps tonizējošās dušas ziepes, pretcelulīta krēms un pretcelulīta eļļa. Vispār sākumā gribēju pirkt tikai eļļu un domāju pamēģināt arī krēmu, komplektā ar dušas želeju viss maksāja nedaudz izdevīgāk.

2)  Dziļi attīrošās putas – visas slavē.

3)      Atjaunojošs acu krēms, gribētu gan strīdēties, ka krēms neatjaunos acis, bet gan ādu ap acīm, īpaši jocīgi tas skan krievu valodā, patiesībā neattapīgās būtnes var pārprast :).


4)    Tā kā pirkumi pārsniedza 30Ls, dāvanā dabūju šampūna un kondicioniera paraudziņus. 

     
Žēl, ka tikai tos, vispār būtu bezgala jauki, ka iemestu arī kādu citu – ķermeņa krēmu ar tiem spīdumiņiem vai saulespuķi. No tā tikai pārdošana iegūtu, jūs tā nedomājat? Vai arī bija jāraksta īpaša vēstule ar lūgumu? A, bija arī kartiņa no Lottes, taču paraudziņi man svarīgāki.

8 komentāri:

 1. Jebkādi paraudziņi ir liels plus kompānijai . Madara man sāk iepatikties :)
  Kā viņiem vispār ar matu produktiem ?Labi ?

  AtbildētDzēst
 2. Vēl neesmu mēģinājusi, rīt varēšu pateikt! Zinu, ka daudzas nav sajūsmā par kondicionieriem be silikoniem, jo mati pūkojas.... redzēsim.

  AtbildētDzēst
 3. Eļļa ir ideāla, visu grūtniecību to lietoju puncim, iztiku bez strijām! Celululīta krēms stāv plauktā, slinkums lietot :) Šampūniem man arī bija paraudziņi, neko, bija normāli, nekrāsotiem matiem gan jau kā derēs labāk. Acu krēms man patika, labi mitrina, un ir ļoti ekonomisks, laikam vienīgais ka no tava saraksta neesmu mēģinājusi ir putas :)vot tā es Madaras fane, izrādās :D

  AtbildētDzēst
 4. Putas ir lieliskas! Es reti kad pērku kaut ko atkārtoti, bet šīs atkal iegādājos. :)

  AtbildētDzēst
 5. Skaistumlapa , varbūt uzraksti par grūtniecības laika sevis kopšanu ? Šī tēma būtu ļoti noderīga . vēl neplānoju, bet tuvāko gadu laikā jau vajadzēs , ļoti interesē :)

  AtbildētDzēst
 6. Līga, man pirmajā reizē putas šausmīgi savilka seju, bet iespējams, ka ne putas, bet baseina ūdens vainīgs, vēl neko nevaru teikt. :)

  AtbildētDzēst
 7. Man tik traki nebija, bet pirmajās lietošanās reizēs arī nedaudz tomēr šķita, ka savelk ādu, bet kaut kā pēc tam pārgāja. Varbūt sejas āda pierada. Es pēc tām putām lietoju Madara dziļi attīrošo toniku, lūk, tas gan jūtami man kņudina ādu, bet es viņu lietoju tik un tā, jo pēc tam tāpat smērēju kaut ko mitrinošu un toniks kā tāds savu darbiņu veic labi. Putas uzskatu par lieliskām tāpēc, ka man līdz šim vēl ne no viena līdzekļa nav bijusi tik tīra un svaiga sajūta uz sejas. Un kosmētiku arī labi nomazgā. Tā kā tāda atkarība man viņas tagad. :)

  AtbildētDzēst
 8. Naktsmeita, laba ideja, būs jāsataisās rakstiņam.

  AtbildētDzēst