ceturtdiena, 2011. gada 3. novembris

Essence nagu laku trakums.

Ko mēs darītu bez interneta? Salasījos, ka Essence nagu lakas ir kaut kas ļoti labs un ļoti lēts, arī es ļāvos trakumam, manā Drogas groziņā iekrita (protams, iekrita arī lētās otas, nu ļoti lētas, es nevarēju sev atteikt):

Luxury Secret – pelēks perlamutrs, kas siltā gaismā dod bēšīgus un zaļganīgus toņus, bet aukstā – asfalta. Pamēģināji tikai uz viena naga – ļoti skaisti.
Hard to Resist – dziļš tumši zils perlamutrs atspīd ar dažādu noskaņu ziliem toņiem – īsts dārgakmens un pusnakts debesis kaut kur Saūda Arābijā, salīdzināju ar Dior Black Ink, par ko stāstīja mums Skaistumlapa, ziniet, tiešām tā tinte blakus nestāv.
Where is the Party? Interesants tumšs perlamutrs, atkarībā no apgaismojuma – asfalts, zaļganīgs jāņtārpiņš vai violeti pelēks Chanel paradoxal.
Make it Golden – dažāda izmēra zelta šimmeris, pasakaini izskatās ar tumšās krāsas nagu lakām, taču arī ar gaišām nav zemēm metams.
Trust in Fashion – īsts nefrīts ar skaistu atlasa spīdumu.

Jūs jau sapratāt, esmu iemīlējusies, bet tagad objektīvas ziņas: cena – 0.99Ls par 5ml, tas nozīmē, ka nebūs jāraud par sažuvušiem lakas ml. Sākumā problēmas sagādāja uzklāšana, jo grūti bija paņemt nepieciešamo nagu lakas daudzumu uz otas, bet ar otro reizi „piešāvusies”.

Ota ir diezgan ērta, kaut gan pašlaik esmu iemīlējusies Rimmel otās. Nagu laka žūst tikpat ātri kā profesionālā, tā kā noteikti ir vērts nopirkt un pamēģināt.

5 komentāri:

 1. Ja kādreiz esi gatava pamēģināt vēl kādu lēto nagu laku, tad iesaku no Drogām Butterfly. Pēc apraksta līdzīgas! Cena zem 1 lata.

  AtbildētDzēst
 2. Paldies, būšu Drogās, noteikti iečekošu!

  AtbildētDzēst
 3. man ļoti otiņa patika . man pat šķita , ka tā ir visērtākā ,kāda trāpījusies , pat salīdzinot ar opi .

  Eh, gribu uz drogām, bet taupos dargākam pirkumam un neskatīšos pa malām :P Gribassspēks + 1

  AtbildētDzēst
 4. Ak, kā es gribētu redzēt to Luxury Secret dzīvē. Laikam pašai vajadzēs nopirkt :D

  AtbildētDzēst
 5. Naktsmeit, nu, nu, stāsti, kam taupies! :)

  AtbildētDzēst