ceturtdiena, 2011. gada 17. novembris

Atkal es par Essence.

Lūpukrāsa, zīmulis un pirkuma vēsture:
Douglasā ieraudzīju jauno YSL sēriju, man tā iepatikās spilgta, gandrīz elektriski rozā lūpukrāsa, ka pilnīgi grūti bija noturēties, taču kā par brīnumu man palika žēl šķirties no naudas, it īpaši, ja es neesmu pārliecināta par pareizā toņa, šeit gan krāsas, spilgtās krāsas, izvēli, ja nu man nepatiks, vai ar to es nesaradīšu..? Protams, uzreiz man radās plāns, nopirkt kaut ko tikpat spilgtu, taču citā cenu kategorijā un Essence stendā man uzsmaidīja 49. numura lūpukrāsa Like a Lady (tikai 1.55Ls) un arī zīmulis Nr. 07 , Cute Pink (0.89Ls).
Re, mani mīlulīši iepakojumā un izmēģinājumā uz ādas.


Un uz lūpām:
Bez zīmuļa: (he, he, makro režīmā es pat lūpas taisni uzkrāsot nevaru)


Ar zīmuli (protams, sanāk daudz intensīvāk):


Par lūpukrāsu: nu ziniet, par tādu cenu tāda lūpukrāsa ir vienkārši perfekta. Man patīk treknas, barojošas lūpukrāsas, kas neizplūst aiz kontūrām, klājas plānā kārtā, skaisti pazūd no lūpām, nesakrājas krociņās – paskatieties, tieši tāda mana lēdija ir. Jā, nedaudz ir psvītrojusi nolobošos ādiņu, bet es atzīšos, ka lūpas ir pēc baseina, hlorā stundu mērcētas... Vienīgais lielais mīnuss – uz krūzītes nospiedumi tādi, ka kauns.
Zīmulis: ļoti mīksts, klājas perfekti, noturība nav liela, bet tas man absolūti netraucē. Arī uzskatu par vērtīgu produktu.
Secinājums: pievērsiet uzmanību, produkti ir labi, vienīgais, jā, ar lepnumu no kosmētikas maciņa neizvilksi, iepakojums ļoti vienkāršs, bet cena taču arī smieklīga! 


4 komentāri:

 1. YSL domā Lustre sēriju? Tas ir burvīgas :D
  šī arī nav slikta, lūpas nesausina?

  AtbildētDzēst
 2. ļoti smuks tonis - tieši manā gaumē. Būs jāiet paskatīties :)

  AtbildētDzēst
 3. A man tieshi patik ka uz kruzes paliek spilgts traips :)) Nesen nopirku essence lupu zimuli -09 "nude coral" man patik. Paldies par jauku rakstinu.

  AtbildētDzēst
 4. Skaistumlapa, novēlojusies atbilde, bet nē, lūpas nesausina, tāda forša sajūta.

  Anonīm, zīmulim klāt prasās lūpukrāsa, vai tad nē? ;)

  AtbildētDzēst