otrdiena, 2011. gada 18. oktobris

Sans Soucis


Pirms kāda laika nolēmu izmantot Kolonnas piedāvājumu apmainīt tukšās kosmētikas bundžiņas pret sejas kopšanas līdzekļiem, iegūstot atlaidi. Tukšās burciņas man bija daudz, izvēle liela, maģiskais vārds „atlaide” un, lūk, viena no lietām, ko esmu sev izvēlējusies. Tas ir San-Soucis divfāžu ādas mitrinātājs, 30ml. Pilnā cena Ls 23.19.

Iepakojums ir visai parasts – matēta stikla skrūvējama pudelīte, līdzeklis ir vienkārši jāpilina, nav kāda īpaša kakliņa vai piltuvītes, tas šim līdzeklim lieti noderētu, taču nemaz man netraucē izpilināt tieši tik daudz mitrinātāja cik vajag man.


Ražotājs: Sastāvā nav nekā lieka, tikai jūras aļģu ekstrakts, hialuronskābe un eļļa, kas kopā lieliski mitrina ādu un spēj arī uzturēt nepieciešamo mitruma līmeni tajā. Sastāvs ir te, tajā ir daudz, daudz kā, ne tikai tas, ko man pasaka ražotājs reklāmas nolūkos.

Izvēloties šo līdzekli tiešām gribēju mitrinātāju, jo sākoties apkures sezonai jūtu, ka mana āda žūst. Taču biju nedaudz samulsusi, vai par ūdens un mandeļu eļļu ir jāmaksā tik daudz, un vai tā nebūs vienkārši eļļas smērēšana uz sejas, taču brīnišķīgais dabīgais aromāts, lieliska sajūta uzklājot to uz rokas, pārliecināja mani par pretējo.

Pats līdzeklis: nosaukums runā pats par sevi, tas ir divfāžu mitrinātājs, kā mēs zinām no vielu fizikālām īpašībām – eļļa atsevišķi un ūdenī šķīstošās sastāvdaļas – atsevišķi, tieši tā tas arī izskatās. Sakratot, viss tiek samaisīts un šādi maisījums nostāv ļoti ilgi, pat diennakti.

Lietošana: kārtīgi sakratu, lai visas sastāvdaļas sajaucas un lietoju uz sejas un kakla zonas vakaros vai pēc pirts, un esmu pamanījusi, ka šis līdzeklis ļoti labi uzvedas arī uz ādas ap acīm, tāpēc lieku arī tur. Sajūta ir lieliska, tas no kā es baidījos – eļļainas kārtas uzklājot nav, līdzeklis iesūcas 5 minūšu laikā, atstājot aiz sevis tikai skaistu, mitrinātu ādu ar vieglu vieglu, bet ne taukainu spīdumu. Tas, kas nedaudz kaitina ir tā aromāts, ja jūsu mammas sen, sen atpakaļ lietoja tādu Krievijas kosmētikas rūpniecības krēmu „Gerontol”, tad ziniet, ka smarža ir tieši tāda pati.  

Secinājums: ievērības cienīgs līdzeklis, kuru noteikti vajag izmēģināt apkures un sausā gaisa sezonas laikā.

3 komentāri:

  1. Oj atceros kādreiz šī kosmētika bija ļoti populāra, bet tad kaut kā pazuda, tagad zināšu kā ir kolonna. Kāpēc tu tieši šo izvēlējies?

    AtbildētDzēst
  2. īsti nekāda pamatojuma man nav, gāju gar plauktiem, iekrita acīs! :) Un jā atcerējos, deviņdesmitajos šī skaitījās smalkā un dārgā gala kosmētika! :)

    AtbildētDzēst
  3. Nu skaidrs, es vienkārši ļoti reti kad pērku kaut ko tāpat vien, un tad parasti uzraujos.

    AtbildētDzēst