sestdiena, 2011. gada 15. oktobris

Madara


Vienmēr skeptiski noraudzījos uz Madaras kosmētiku, nu kaut kā neticas, ka maziņa ražotne Latvijā spēj veikt lielus pētījumus kosmētikas nozarē, ka viņu produkti atbilst cenai, ir iedarbīgi un visādi citādi forši, bet visas slavinošas atsauksmes un arī pirkumam līdzi iedotie paraudziņi lika man mainīt savas domas.

Šoreiz iztirzāšanai Madaras līdzsvarojošs toniks normālai un jaukta tipa ādai, cenu neatceros, kaut kas ap 8Ls bija, ne?


Sākšu ar to, ka veikalā man iedeva paraudziņus šim tonikam un otram, taukainai ādai, kas man nepatika, tas tiešām bija pārāk spirtots, es tomēr turos pie viedokļa, ka ar spirtu nevar „ārstēt” ādas taukainību.

Ražotājs saka, ka manis iegādātais toniks normālai un jaukta tipa ādai dziļi tonizē to, līdzsvaro sejas taukainās un sausās zonas, sašaurina poras, regulē ādas pH līmeni, sagatavo ādu dziļākai mitrināšanai. Kā lietus spirdzināts atveras ziedu kauss.

Sastāvs: ūdens, Damaskas rozes ekstrakts. Alkohols, glicerīns, avenes ekstrakts, gurķu ekstrakts, kumelīšu un ceļmallapas ekstrakti. Kā redzam alkohols ir, un tas man ne visai patīk.

Efekts: Patīk, ka pēc tonika lietošanas uz sejas nepaliek lipīguma sajūta (tā man ir ar daudziem jo daudziem tonikiem, tos vienkārši gribas noskalot ar ūdeni). Taču ir arī lietas, kas man nepatīk, un tā ir nedaudz velkoša sajūta. Uz deguna, kur arī būtu tās lielākās poras ir ok, taču uz pieres, vaigiem – es to neatbalstu. Tomēr būs vainīgs spirts, kas sausē pa daudz, bet visādi citādi toniks ir patīkams. Smarža ir pasakaina – Damaskas roze visā savā krāšņumā.

Secinājums: domāju, ka šo atstāšu līdz vasarai, jo tad āda taukojas ievērojami straujāk un vairāk, tagad prātoju iegādāties Madaras toniku normālai ādai, kas satur mazāk, vai nesatur spirtu nemaz, jāpaskatās, jāpastudē, jo produkcija būs laikam iepatikusies, jāmēģina kas cits.

3 komentāri:

 1. Es arī nesen saku lietot šo toniku, jo milzīgas poras, kuras paradās fotografējot manu ādu makro režīma:), mani beidza nost. Pagaidām efekts patīk, un jā piekritu, nedaudz ādu sausina, bet kad uzklāj krēmu tad atkal ir labi.

  AtbildētDzēst
 2. Skaistumlapa, tad nu gan, man teica, ka man makro režīmā ir spalvaina zona ap muti! :D Atradi par ko kreņķēties!
  Par to sausumu, tāpēc es saku, jāmēģina tie Madaras toniki, kuriem mazāk spirta. Atceros, ka tam, kurš bija taukainai ādai domāts spirts bija teju otrajā vietā sastāvā.

  AtbildētDzēst
 3. es tagad daru tā - kopjoša kosmētika man ir kombinētāj ādai, bet papildus kopšana(maskas) sausajai ādai, tādā veidā sanāk saglabāt kaut kādu balansu. Jo ja es nelietošu toniku un dienas krēmu kombinētai ādai tad dekoratīva kosmētika uz manas ādas neturēsies vispār.

  AtbildētDzēst