svētdiena, 2011. gada 2. oktobris

Lūpu zīmulis matētai lūpukrāsai


Par Chanel Rouge Allure velvet jūs jau lasījāt, bet par zīmuli, kas nāk palīgā lasām tagad.
Parasti lūpu zīmuļus es neizmantoju, jo spilgtās lūpukrāsas nelietoju, taču viss mainījās ar pirmos sarkano lūpukrāsu. Protams, tai tika piemeklēts arī atbilstošs zīmulis. Tas ir Chanel Precision Lip Definer, tonis Pretty Pink. 16Ls, Douglas.Kāpēc „pink” es nesapratu, jo toni es skaidri definētu kā „pieputējušās avenes” ar mazām perlamutra daļiņām.
 Noformējums: asināmais zīmulis, otrā pusē ir diezgan ērta otiņa, kas ļauj meistarīgi darboties ar spilgtu lūpukrāsu,  ko es novērtēju kā neapšaubāmi pozitīvu faktoru.Taču Chanel asināmais negrib asināt pašu spicīti sanāk ļoti apaļš zīmuļgals, to nākas „piedrāzt” ar žileti, šoreiz tiešām nepatīk kā tas ir uzasināts.

Lietošana, efekts. noturība: ļoti ērts zīmulis, maigi, „sulīgi ”slīd, pēc brītiņa nožūst un atstāj spilgtu pigmentētu kontūru, kuras noturība uz manām lūpām ir gandrīz visa diena ar pusdienām, vakariņām un kafojišanu. „Gandrīz”, jo vakarā tomēr tā ir pabālējusi. Arī novelkot līniju uz rokas, tā nemainīgi paliek savā vietā, pat pēc tam, kad biju to kārtīgi berzusi nost. Noņemšana arī ir ļoti vienkārša – ar jebkuru make-up noņemšanas vai sejas mazgāšanas līdzekli pazūd, pigmentu pēc sevis neatstāj. Vienīgais mīnuss, neesmu īpaši pieredzējusi lūpu zīmuļu jomā, bet man šķiet, ka tas ātri izlietojas, no 14cm zīmuļa man ir palikuši jau tikai 10, kaut gan katru dienu es to nelietoju, taču, jā, man patīk spics galiņš.
Secinājums:  labs!! Būs vēl kāda spilgta lūpukrāsa, būs arī cits tai pieskaņots Chanel zīmulis.

1 komentārs:

  1. A es savējai, La sensuelle, nevarēju piemeklēt atbilstošu, vis maz stoķi nebija..

    AtbildētDzēst