svētdiena, 2011. gada 11. septembris

Sejas tīrīšana III


Vēl ziemā iegādāts Vichy Esentielles putojošs krēmveida tīrīšanas līdzeklis sejai ar rozes polifenoliem, 100ml 6.52Ls, Euro Aptieka.

Neskatoties uz to, ka par Vichy līdzekļiem atsauksmes ir ļoti pretrunīgas, šis līdzeklis  mans favorīts uzreiz pēc Shiseido Pureness sejas tīrīšanas līdzekļa. 

Ražotājs: Roze ir izsenis zināma kā lielisks ādu nomierinošs līdzeklis. Roze satur polifenolus, kas aizsargā pašu augu no vides nelabvēlīgās ietekmes. Lai apmierinātu visas jūsu ādas vajadzības Vichy laboratorija ir radījusi šo putojošo krēmveida sejas tīrīšanas līdzekli ar rožu polifenoliem. Tas tīrīs, noņems grimu, nomierinās un tonizēs ādu. Līdzeklis nesatur parabēnus, ir dermatoloģiski testēts un neizraisa alerģiju. Piebildīšu, ka aromāts ir ļoti jauks, atgādina peonijas.

Katram cilvēkam patīk kaut kas savs, visvairāk no visiem sejas tīrīšanas līdzekļiem man patīk tieši putojošie, kuri jānoskalo ar ūdeni. Es nevaru vienkārši noslaucīt seju ar pieniņu un toniku un iet tālāk, man vajag ūdeni, tad man šķiet, ka āda ir tīrāka. Un pēc šā līdzekļa lietošanas āda tiešām ir ļoti tīra un maiga, visas atmirušās šūnas ir nost – patīkami pieskarties, ļoti svarīgi, ka āda ir mitrināta un nav itin nekādas velkošas sajūtas.   Taču ir viens „bet” kā pamatojums tik neticami tīrai ādai – tā sastāvs. Ceturtajā vietā ir KOH, jeb kālija sārms, kosmētikā ļoti izplatīts komponents, kurš arī tik perfekti „noēd” lieko (kaut vai atcerēsimies kutikulas noņemšanas līdzekļus). Es īstenībā nezinu, vai tas ir labāk vai sliktāk, ja tā vietā būtu, piemēram, kāda augļskābe, taču zinu noteikti, ka:
1)      1) Ja nokļūs jutīgās acīs, tad gals klāt – jālieto ļoti uzmanīgi.
2)      2) Nedrīkst pieļaut līdzekļa nokļūšanu acu zonā, jo āda tur ir ļoti plāna un daudzkārt jutīgāka, bet kā to izdarīt mazgājot seju?
3)      3)Ejot ārā obligāts SPF.
4)      4)Nedrīkst līdzekli uz sejas turēt ilgstoši (ko es mēdzu darīt).

Līdzeklis izskatās šādi: perlamutra balts un viegli putojošs, uz sejas uzvedas labi.


Secinājums: līdzeklis strādā, pilda visas ražotāja pieteiktās funkcijas, man patīk, taču es sāku domāt, vai uz savas sejas, ne kutikulām, es vēlos lietot kālija sārmu? kKdas būs sekas pēc gadiem 15? Bet vai lietot skābes ir labāk? Varbūt es vienkārši lieki uztraucos?!

3 komentāri:

 1. oho nekad nebiju pamanījusi šo KOH, būs tagad jāpačeko savi sejas mazgājamie līdzekļi ja nu manos arī tāds ir..

  AtbildētDzēst
 2. Klau, runājot par Vichy -
  Vichy Dermablend nosaukumu neesi kur manījusi ? domāju , ka laiks mainīt konsīleri, Laura Mercier paliek par smagu ;(

  AtbildētDzēst
 3. Naktsmeit, vispār neesmu nekur manījusi Vichy dekoratīvo, izņemot maskējošo zīmuli, kas ir nosacīti dekoratīvs. Kāpēc tieši Vichy?

  AtbildētDzēst