svētdiena, 2011. gada 18. septembris

Noderīgi visām kosmētkas lietotājām!!!

Atradu vienu brīnumainu mājaslapu!!! Iesaku visām un visiem!
Izvēloties zīmolu un ievadot produkta kodu var redzēt tā ražošanas datumu un derīguma termiņu, pie reizes var pārbaudīt, vai produkts nav feiks, jo programma atpazīst, protams, tikai autentisko izstrādājumu kodus.

http://makeup.kharkov.ua/decoder.php

Forši, vai ne? Tagad sēžu un pētu visu savā arsenālā esošo kosmētiku, a laiks jau gulēt! :)
Liels cilvēcīgs PALDIES lapas izgudrotājiem!

P.S. Un re, atklājas šausminošais!!! Daudz no nesen Douglas veikalā pirktas luksusa klases kosmētikas ir ar  beigušos derīguma termiņu!! Skaisti!

21 komentārs:

 1. Ehh, man ir rekordists!!!! Vakar nopirktā Kanebo Sensai meikapa bāze ražota aš 2003. gadā, kā jums patīk?

  AtbildētDzēst
 2. Ak dies, traki, es vienmēr pārbaudu produktus pēc koda pirms tos izpakoju, vel nav gadījies kāds vecs.

  AtbildētDzēst
 3. Skaistumlapa, ehh, kur es biju agrāk, galīgi atsista vēlme iet un kaut ko pirkt...

  AtbildētDzēst
 4. Skaistumlapa, kā tu veikalā pārbaudi kodus? Respektīvi, es nevaru vērsties PTAC balstoties uz tās mājaslapas informācijas. Es principa pēc nedomāju šo lietu tā atstāt, man ir saglabājušies daži čeki, vērsīšos PTAC un galu galā, tas ir administratīvais pārkāpums tirgot preci ar beigušos derīguma termiņu

  AtbildētDzēst
 5. ne ne es mājās pārbaudu...veikalā diemžēl nekā nevar pārbaudīt, vienīgais var skatīties pēc svītru koda pēdējiem cipariem, tie atbilst kādam noteiktam ražošanas gadam, sen neesmu neko pirkusi, ne no jaunajām kolekcijām, tāpēc uz sitienu neatcerēšos, kādi tie bija bet kad būs laiks varu pameklēt un uzrakstīt. Un jā es arī tavā vietā noteikti grieztos PTAC, lai uztaisa kratīšanu tajos veikalos!

  AtbildētDzēst
 6. Skaistumlap, nu brīnumi nenotiek, esmu pārliecināta, ka visur strādā nauda un kukuļonkuls, bet tik un tā!

  AtbildētDzēst
 7. Nja bet jāpamēģina, besī ārā šitāda pircēju āzēšana, labi ka tev vel kāda briesmu alerģija neuzmetās...

  AtbildētDzēst
 8. Re kur atradu par tiem cipariem
  http://kosmetista.ru/blog/concilium/628.html

  AtbildētDzēst
 9. Es ir šokā! Lancome skropstu tuša jau trīs gadus kā nederīga. Nekādas vairs Trakās dienas!

  AtbildētDzēst
 10. šāda situācija ir vienkārši briesmīga . It īpaši, ja cilvēks pērk produktu par 30 + latiem, tam vienkārši jābūt ideālam, nevis baktēriju kolonnijai bundžiņā.

  AtbildētDzēst
 11. Grūti pateikt, cik šī lapa ir uzticama (protams, neesmu pārliecināta arī par produktu iegādes vietu), jo paskatoties uz savas tūbiņas kodiem - viens kods izmet, ka mana skropstu tuša ir sen nederīga, viens cits, ka der vēl gadu! Protams, neesmu pārliecināta par to vai izvēlos pareizo kodu, bet... tad programmai nevajadzētu ņemt pretī visu, ko tai dod!

  Bet par PTAC, ja zini droši, ka termiņš beidzies, tad sūdzību iesniedz, vismaz, lai veikals pacenšās ticami pierādīt produktu derīgumu. Ja arī diži neko nepanāksi, tad vismaz pakrātīsi un būs viņiem iemesls strādāt kvalitatīvi! :)

  AtbildētDzēst
 12. Anonīm, es uzrakstīju konkrētiem ražotājiem, kuru produkciju man izmeta kā vecu, ar lūgumu paskaidrot, kā tos kodus lasīt (ceru, ka man atbildēs), un jā, es jau te teicu, ka šī lapa ir tāds šaubīgs pamats sūdzības iesniegšanai, tāpēc es tagad ļoti gaidu info no pašiem ražotājiem.

  AtbildētDzēst
 13. Arī esmu ieinteresēta! Dažām lietām parādīja vēl derīgu (tas, protams, priecē), bet bija prece, kurai rādīja kā vecu jau! Mazliet sadusmoja, protams! Tā kā priecāšos, ja Tev atbildēs un Tu ar mums padalīsies!

  Jautājums par Tavu YSL lūpu spīdumu (to sarkano), kāds kods ir uz Tavas tūbiņas? Manējo vispār šī lapa neņēma pretī! Laikam esmu apčakarēta! :D

  AtbildētDzēst
 14. lūk vēlviena mājas lapa kurā var pārbaudīt vai kosmētika derīga, un kad tā ražota:
  http://checkcosmetic.net/

  AtbildētDzēst
 15. Anonīm, manam YSL kods ir 9LBA, visās lapās rāda precīzi vienu un to pašu ražošanas termiņu

  AtbildētDzēst
 16. Sveika,
  Sākšu ar to, ka man ļoti patīk tavs blogs, sevišķi viss, kas saistīts ar kopjošo kosmētiku.
  Es vēlos Tev ieteikt vienu līdzekli- šo - http://www.buzzillions.com/reviews/artdeco-exfoliating-advanced-facial-gel-reviews !!! Mana mūža mīlestība. Gribētu dzirdēt arī tavas atsauksmes par to. Neko labāku sejas ādas tīrīšanai neesmu lietojusi. Priecāšos iepazīties arī ar tavu viedokli par šo brīnumlīdzekli! Kolonnās ir, cena ap 13ls.

  AtbildētDzēst
 17. Anonīm, oooo, paldies par ideju un komplimentu, bet kolonnās man tagad bail da jebko pirkt! :D

  P.s. Info no ražotājiem vēl nav! :/

  AtbildētDzēst
 18. Es savam pārbaudīju termiņu tavā lapā- vēl ilgi derīgs, tā kā sevišķi nebaidies :) gaidīšu atsauksmi! ^_^ Domāju, ka tavai jūtīgajai ādai varētu patikt.

  AtbildētDzēst
 19. Iepriecina tas, ka pagājšnedēļ Drogās pirktās maybelline nagu lakas ir ražotas šogad :)

  AtbildētDzēst
 20. Pirmais pa rokai pagadījās viens Avon produkts, pirkts pagājušajā gadā (2011). Lapa uzrāda, ka ražots 2012. gada martā.

  AtbildētDzēst