otrdiena, 2011. gada 23. augusts

Vizāžiste un mana seja

Kā jau teicu mūsu liktenīgā tikšanās notika kosmētikas veikalā, kurā es bezmērķīgi ieklīdu, taču izgāju ar pilnu iepirkuma maisiņu un dāvanām. 

Vispirms jautāju vizāžistei, (žēl, ka vārdu gan nepajautāju) sarkano lūpukrāsu. Cieši ielūkojoties uzreiz noteica, ka, ja vēlās košas lūpas, tad mani toņi ir tikai sārtie aukstie ogu toņi, taču nekādā gadījumā tiem nedrīkst būt plūmju violetais tonis. Bet es arī neesmu ar pliku roku ņemama un atbildu skaistai lēdijai (tiešām skaista un patīkama sieviete): „Kā man var piestāvēt aukstie (vasaras krāsu tipa) toņi, ja man ir ‘silta’ āda?” Viņa man atbild, ka, jā, taču acis man ir izteikti ‘aukstas’ un līdz ar to koša lūpukrāsa radīs skaistu trīsstūri „acis - lūpas”, spilgtāk izcels acu zilo krāsu. Un ziniet ko, tā tiešām bija, uzkrāsojot lūpas ar ieteikto toni (Chane Rouge Allure Velvet Nr.34 La Raffinee) acis kļuva zili-zilas un lūpas itin nemaz neizskatījās plānas (no tā es baidījos) un zobi izskatījās žilbinoši balti. Jautāju, vai es drīkstu lietot arī spilgtas ‘silto’ toņu lūpukrāsu, kategoriska „nē” atbilde nesekoja, jo nevar taču strīdēties pretī klientam, bet skaistule ar smaidu noteica, ka tas nav vēlams, jo izcels nevēlamo dzeltenīgumu, un izskatīsies uz manas sejas sveši atkal to auksto acu dēļ, silti lūpukrāsas toņi der tika „nude” vai viegla spīduma efektu gadījumos.

Ja jau tāda izdevība, jautāju par tonālo, vaigu sārtumu... Viņa man piedāvāja make-up, kas radītu skaistu tēlu ar manis izvēlēto sarkano lūpukrāsu. Kā tas notika:

Seja un kakla āda man bija tīra, taču tāpat tika attīrīta ar pieniņu Lait Confort, kas attīra no netīrumiem un darbojas arī pret nelabvēlīgo vidi. 

Tad atsvaidzināja ādu ar Lotion Purete, kas ideāli der kombinētai ādai, noņem lieku sebumu, lieliski matē ādu un arī samazina poras. Abi līdzekļi ir patīkami, kaut gan neesmu pieniņu piekritēja, pēc lietošanas āda paliek maiga, nesavilkta (taču tāda man tā ir parasti), un spriest par kādu īpašu efektu pēc vienas tādas lietošanas nebūtu pareizi.

Tālāk man uzklāja dziļi mitrinošu līdzekli Hydra Beauty Serum.

Arī ļoti patīkamas gaisīgas struktūras, momentā iesūcas ādā un kalpo kā bāze, kas saistīs tonālo krēmu, jo kā paskaidroja vizāžiste, manai ādai bāze īstenībā nav nepieciešama un ar labu mitrinātāju būs gana.

Tālāk tonālais krēms. Atklāti pašausminājās par to, kā gan man konsultanti varēja ieteikt Vitalumiere, jo tas pilnīgi un absolūti manam ādas tipam neatbilst, tādēļ nav brīnums, ka tas man burtiski „tek” un āda izskatās taukaināka, nekā patiesībā ir. Man un kombinēto ādu īpašniecēm ideālais Chanel ir Vitalumiere Aqua, kas ir uz ūdens bāzes, tādēļ lieliski mitrinās ādu, bet nepadarīs to taukaināku. Mans ideālais tonis ir B40 (Beige Desert), kas ir absolūti neitrāls, bez rozā un dzelteniem pigmentiem. Tonālo krēmu ieteica likt sekojoši: uz T-zonas tikai tonālo. bet uz vaigiem, jaucot ar mitrinošo serumu, jo kādu īpaši slēpjamu problēmu uz to brīdi man nebija, taču ja es vēlos pigmentētāku pārklājumu tad var lietot arī Mat Lumiere, taču tas ir ievērojami smagāks.

Lietojot spilgtu lūpukrāsu, arī acis izcelt nav ieteicams, īpaši dienas variantā. Jāatceras zelta likums, kaut kas viens – acis vai lūpas. Turklāt, lietojot izvēlēto lūpukrāsu manas acis jau tā kļuva košas. Protams, ja nebūtu skropstas, tad te sekotu laineris+tuša, bet man nudien to nevajag.

Tad, lai visu „nostirpinātu” un strukturētu un skulpturētu seju, vizāžiste lietoja birstošo pūderi Poudre Universelle Libre toņus Clair (caurspīdīgo) un Dore, uzklājot pēc aptuveni šādas shēmas. 


Uzacis: šoreiz lietojām Smasbox Brow Tech komplektu, jo to arī biju izvēlējusies un teicu, ka zīmuli es nevēlos (apnika jau). 
Zonu zem uzacīm izgaismoja ar krēmveida ēnām no jaunās rudens kolekcijas Illusion D'ombre toni Fantasme (tas nav tas tonis, kas uz bildes:)). Jāsaka, ka ēnas ir dievīgas. ņemot no trauciņa liekas tādas treknas, bet velkot pa aci jau kā birstošas, taču nebirst itin nemaz un turas lieliski (cik var spriest no zonas zem uzacīm).

Tālāk vaigu sārtums. Tā kā manā ārienē savienojas gan ‘aukstie’, gan ’siltie’ toņi, tad, lietojot vaigu sārtumu, man ieteica miksēt vaigu sārtumu (respektīvi, man jābūt pieejamiem diviem sārtumiem ‘siltā’ un ‘aukstā’ tonī, ar otu paņemot vienu un otru toni un tādā veidā jāuzklāj). Taču Chanel piedāvā lielisku vaigu sārtumu Les Tissages, kura tonis N30Tweed Rose, apvieno abus aukstumu un siltumu. Protams, iemācīja uzklāt pareizi, atbilstoši manai sejas formai tas jādara vaigu sārtums jāuzklāj trīsstūrveidīgi, un lieki teikt, ka līdz šim es to darīju galīgi aplami! Tālāk to visu atkal nedaudz iztušē ar pūderi, bet pavisam viegli un pavisam mazliet, tā arī palielinot kosmētikas noturību.


Visbeidzot lūpas. Atceramies, ka zona ap muti arī ir piepūderēta un tikai šādi ir jāuzklāj spilgta lūpukrāsa, jo tā noteikti pasvītros visas nepilnības. Vispirms zīmulis Le Crayon Levres, kuram ir arī ērta otiņa, piedāvātais tonis ir Nr.26 Pretty Pink un jau zināma lūpukrāsa Rouge Velvet.


Koptēls: spilgtas acis, sārtas lūpiņas un ļoti apetelīgi vaidziņi, biju sajūsmā un galvenais, zinu kā atkārtot!

Toreiz nopirku lūpukrāsu, zīmuli, uzacu komplektu, saņēmu kādus piecus tonālā krēma paraugus, Elizabet Arden tušas paraudziņu, dažādas smaržiņas un sarakstu ar Chanel produktiem, kas ir ieteicami tieši man un vēlos šo jauko notikumu atkārtot pie kādas citas markas vizāžista!

P.S. paldies chanel.com, smashbox.com un kosmetista.ru par bildēm.

3 komentāri:

  1. Man jāuzzin šīs noslēpumainās melnmatainās būtnes vārds :) Rītā zvanīsim tam veikalam :)

    AtbildētDzēst
  2. Zvani, tas bija KristiAna Alfā, 18. augustā ap plkst. 15. Tumsnēja jauna, skaista sieviete, ar melniem matiem, un runāja neeedaudz ar krievu akcentiņu, tik tikko jaušamu.

    AtbildētDzēst
  3. Ļoti interesanti, man gan parasti nepatīk kā man uzkrāso, es tak domāju ka pati vislabāk zinu :) Starp citu, varbūt piedalīsies skaistumlapas konkursā?:)

    AtbildētDzēst