piektdiena, 2011. gada 5. augusts

Rūpes par krūtīm


Par manu krūšu un dekoltē tvirtumu pašlaik rūpējas kārtējais produkts no Shiseido.
Tas ir Shiseido Aromatic Bust Firming Complex 75ml 26.90 ar atlaidi (parastā cena 37Ls). 


Manuprāt, rotaļlieta ir dārga, īpaši bez atlaides, taču es neteikšu, ka liktu uz to kaut kādas nereālas cerības. Man svarīgi, lai krēms labi mitrina, uztur ādas elastību un tvirtumu un uzreiz pateikšu, ka manam B/C tvirtuma faktors ir ļoti nozīmīgs.

Ražotājs: tā ir jaunā vīzija un sapnis par skaisto ķermeni. Ķermenis kar ir stiprs, vesels, tvirts, labi veidots. Ķermenis, kas rāda harmoniju ikvienā tā kustībā. Lai palīdzētu sievietēm sava mērķa sasniegšanai, Shiseido laboratorija ir veikusi plašus pētījumus par tiem faktoriem, kas ietekmē sievietes ķermeņa skaistumu.  Šis pētījums ir radījis unikālu krēmu: formu piešķirošo polimēru plīvurs, natto (sojas pupiņu suga), tējas rozes, jasmīna, ūdens lilijas ekstrakti atklās jūsu ķermeņa patieso skaistumu. Bagātīgs satīna krēms ar maigu nomierinošu smaržu dāvās patīkamas sajūtas, nostiprinās un uzlabos krūšu un dekoltē zonas elastību, piešķirs ādai starojumu. Lietošana: uzklāt uz iekšu vērstām apļveida kustībām, bet dekoltē zonā uz augšu vērtām kustībām. Lietošanas laikā dziļi elpojiet, lai arī krēma smarža darbojas uz jūsu sajūtām.
 
No manis: vispirms par smaržu, tiešām ļoti patīkama, bet arī ļoti, ļoti viegla un nemanāma, man jau šķiet, ka aromterapijai jādarbojas ar stiprākiem aromātiem, bet varbūt es arī maldos. Krēms ir patīkamas, biezas konsistences, vienai lietošanas reizei man vajag pavisam mazliet, līdz ar to līdzeklis izlietojas ļoti taupīgi. Bildēju, kad tikko biju nopirkusi, lietoju jau mēnešus katru dienu, taču esmu izlietojusi labi ja 1/3, ne vairāk. 

Arī lietošanā krēms ir patīkams, šis mazais daudzums lieliski iemasējas un iesūcas, var redzēt, ka āda izskatās palutināta un pabarota, šī sajūta saglabājas visu dienu. Nav nekādas lipīgas, savelkošas, plēves vai kāds citas nepatīkamas sajūtas. Taču esmu pamanījusi, ka, ja paņem vairāk nekā mazu piciņu, tad gan šķiet, ka krēma ir pa daudz, tāds neliels smagums.

 
Diemžēl sastāvs krēmam šādā cenu kategorijā neiepriecina: parafīns, glicerīns, silikoni, kālija sārms, vazelīns u.c. (patiesībā santīmus vērtas sastāvdaļas), parabēni, pieteiktie aļģu un augu ekstrakti ir, taču spriežot pēc vietas sastāvā, tie ir minimālā daudzumā.
 
Tādēļ mans secinājums ir sekojošs: krēms ir labs, bet vairāk es nepirkšu, jo, pirmkārt, nepatīk sastāvs, otrkārt, uzskatu, ka šeit es tiešām pārmaksāju par zīmolu, treškārt, cena par vienkāršu krūšu krēmiņu ir pārāk augsta.

5 komentāri:

 1. uhh baisa cena, man kaut kādi aizspriedumi pret tādām cenām un ķermeņa krēmiem, un liekās ka ādu pie krūtīm var kopt arī ar parasto ķermeņa krēmu.

  AtbildētDzēst
 2. Bet man atkal patīk, ka vēderam savs krēms, gurniem savs, krūtīm cits, protams, ka tas ir tikai pašiedvesmai, neko diži, es domāju, tie neatšķiras.

  AtbildētDzēst
 3. Paldies par rakstu, patīkami lasīt kvalitatīvi uzrakstītas atsauksmes, tā turpināt. :)

  AtbildētDzēst
 4. Es arī tiecos uz šo krēmu ,bet pārdevēja man teica ka krēms esot visai taukains, tāpēc izvēlējos Douglas Beauty System Blue Lotus dekoltē krēmu. Cena 37 ls, ja nemaldos. Godīgi sakot sastāvā neiedziļnājos, man šis krēms patīk un pēc uzklāšanas sajūta laba un krūtis tvirtas, bet man prasās viņu tīri daudz uzsmērēt, tākā ļoti nekonomisks.

  AtbildētDzēst
 5. Es atkal neteiktu, ka tas ir taukains, nu nemaz! Savukārt, man pret tām īpašajām līnijām, kas ražoti konkrētu veikalu tīklam, vai tas ir Doulgas vai Maxima Optima līnija ir lieli aizspierdumi, kaut vai par to, ka tām pašam Doulgasam nāk daudz lielāk % par "savu" krēmu pārdošanu...turklāt 37Ls Doulgas krēmam... nu, dārgi!

  AtbildētDzēst