otrdiena, 2011. gada 23. augusts

Mana pirmā lūpukrāsa

Gluži taisnība tā nav, jo pirms gadiem desmit diezgan aktīvi lietoju lūpukrāsas, bet tad parādījās lūpu spīdumi, biju pilnībā pārgājusi uz tiem, jo atceros, ka neviena lūpukrāsa man tā īsti nepatika līdz pat šim brīdim, kas atnāca pavisam nejauši.

Bezmērķīgi klīdu pa tirdzniecības centru, cerībā ieraudzīt kaut ko tādu, kam nav žēl atdot naudu. Tā nu es to atradu KrisiAnas veikalā, pavisam nejauši sastapoties tur ar Chanel vizāžisti. Jā, jā, nevis konsultanti, bet tieši vizāžisti. Uzreiz prātā bija plāns, ka tas ir jāizmanto pilnībā (tas ir atsevišķa stāsta vērts!!!) un palūdzu viņai ieteikt man sarkano lūpukrāsu. Ir zināms, ka sarkanā lūpukrāsa der ikvienai, taču sava toņa atrašana var pārvērsties par meklējumiem mūža garumā.

Vizāžiste nopētīja manu seju ļoti, ļoti uzmanīgi, es pat teiktu smaidīgi – piekasīgi un teica, ka manas sarkanās krāsas ir ogu krāsas un ieteica pamēģināt lūpukrāsu no jaunās kolekcijas, kas saucās Rouge Allure Velvet, piedāvātais tonis Nr.34 La Raffinee (24Ls).
Mana skaistule, nevērtējiet bargi, jau nedēļu aktīvi lietota. 
Vispirms par Rouge Allure Velvet kolekciju. Velvet lūpukrāsas ir 2006. gada aizsāktās Allure kolekcijas turpinājums, kas ir šā rudens jaunums un ietilps pastāvīgā kolekcijā (ražotāja informācija un bildes).

Šoreiz Chanel mākslinieki vēlējās radīt spilgtu un matētu, taču no iekšpuses starojošu krāsu vienlaicīgi. Lūpukrāsas sastāvā ir silikona mikrogranulas un īpaši plānas perlamutra daļiņas, kas tieši dod šo efektu – lūpukrāsa ir starojoši matēta. Lūpukrāsa ir maiga kā samts un tik patīkama, kā neviena cita matēta lūpukrāsa līdz šim. Pateicoties žožobas ekstraktam tā lieliski mitrina lūpas un dāvā tām dziļu, no iekšpuses starojošu, matētu toni. Tās tekstūra ir līdzīga otrai ādai, tādēļ uz lūpām to nevar just. Kolekcijā ietilpst astoņi toņi, kas pasvītros tieši jūsu individualitāti.  
Un tagad par toni, kas pasvītro manu individualitāti. Izskatās, ka esmu atradusi sarkano tieši sev. Tik skaisti tā izskatās – acis uzreiz zilas, zilas, zobi balti, man ļoti patīk. Protams, tas ir pareizā toņa, nevis pašas lūpukrāsas panākums.
Šeit varat redzēt, kā tā izskatās uz lūpām, lietoju arī ideāli pieskaņotu zīmuli, bet diemžēl mans ziepju trauks nespēj uztvert krāsas nianses, jo dzīvē tieši uz lūpām tā ir daudz spilgtāka, vairāk atgādina avenes.
Uzklāšana ir vienkārši perfekta: ērti slīd, momentā atdod krāsu un pilnībā nosedz lūpu dabīgo pigmentu, precīzi nostrādā kontūras pat nelietojot zīmuli. Ja uz lūpām gadās kāds sausāks gabaliņš vai ādas lobīšanās, lūpukrāsa to nepasvītros, drīzāk noslēps. Taču jāatgādina: ja vēlas lietot spilgtas lūpukrāsas, lūpām ir jābūt perfektā stāvoklī!

Efekts: matētas spilgtas un piesātinātas lūpas, lūpukrāsu tiešām nevar just, tomēr pēc vairākām stundām klājumu neatjaunojot, ir tāda sajūta, ka lūpas paliek sausākas un krāsa „ieēdas”, taču saprotu, ka tā ir visu ilgnoturīgo lūpukrāsu problēma. Krociņās nesakrājas, nesatek lūpu kaktiņos un neaizplūst aiz kontūrām.

Varat redzēt cik ideāli lūpukrāsa sader ra zīmuli.
Noturība: neēdot un nedzerot, bet runājot vien lūpukrāsa turēsies visu dienu. Izturēs arī vairākas tējošanas, taču lielākas pusdienas vairs nē. Pigments pazūd vienmērīgi un pakāpeniski, pēc pusdienām lūpukrāsa neizskatās „noēsta”, izturēs pat nelielus skūpstus, esmu apmierināta.

Secinājums: ideāls sarkanais ir atrast, žēl, ka neviens cits tonis no Velvet kolekcijas man neder, jo lūpukrāsa ir tiešām jauka un pilda ražotāja pieteiktas funkcijas.

11 comments:

 1. Ja godīgi, vienmēr ir šokējusi tava izcili spalvainā mutes daļa :D Nopietni!

  AtbildētDzēst
 2. jaukajam trollītim - ja tu nobildēsi makro režīmā savu ādu, pamanīsi, ka tā ir noklāta ar matiņiem :)

  Kā sauc vizāžisti ? Izskatās, ka viņa ļoti labi pieprot savu darbu . Burvīgas , mitrinātas lūpiņas.

  AtbildētDzēst
 3. Naktsmeit, es vārdu nepajautāju, auza es! Bet ļoti skaista sieviete - tumša āda, melni gari mati! :) Kā man ar vizāžisti gāja uzrakstīšu atsevišķi, ieteica man gan kopšanas, gan deko produktus,uzkrāsoja, vispār, ļoti patīkamas emocijas līdz pat šodienai!

  Anonīm, nobildē sevi makro un pašausminies!

  AtbildētDzēst
 4. Ideāli tev izskatās, es esmu sajūsmā! Vel jo vairāk jo es arī lūpu krāsas praktiski nelietoju, bet ši, nu baigi labi izskatās, eh izskatās ka es sapirkšu visu Chanel rudeni:)

  AtbildētDzēst
 5. Skaistumlapa, paldies! :) Es domāju, ka tas ir arī pareiza toņa nopelns, un jā, lūpene uz goda! Ietestēju arī pārējo rudeni, mmmmmmmm..... pilnīgi žēl, ka visi tie sminķīši tik taupīgi izlietojas.

  AtbildētDzēst
 6. ak jēziņ! es esmu totāli sakārdināta! Arī jau kādu laiciņu meklēju savu sarkano krāsu!

  AtbildētDzēst
 7. Dius, paldies! Silti iesaku sarkanās lūpukrāsas mekējumiem izmantot tieši vizāžisti, nevis kļūdītes, kļūdīties un atkal kļūdīties! :)

  AtbildētDzēst
 8. Es dikti gribu pie vizāžista. uzzini viņas vārdu, no manis būs konfekšu kaste :)

  AtbildētDzēst
 9. Natksmeita, manu celulītu gribi barot? :D

  AtbildētDzēst
 10. varu arī piedzirdīt, ja vēlies :p . Atkal taisos uz Rīgu , ja plāni nenobruks , došu ziņu :)

  AtbildētDzēst
 11. Tikai atņem man maku, jāsāk piebremzēt, bet viss apkārt ir tik skaists un kārdinošs! :)

  AtbildētDzēst