trešdiena, 2011. gada 10. augusts

Lūpu spīdums

Chanel Aqualumiere Gloss High Shine Sheer Concentrate tonis Bubble Plum. 6ml – 22€. Ražotājs: ļaujieties brīnišķīgi vieglai Aqualumiere Gloss tekstūrai, kas burtiski kūst uz lūpām. Spīduma maģiskā formula dāvās jūsu lūpām izcilu komforta sajūtu un mitrina tās, bet  maiga profesionālā otiņa ideāli uzklās spīdumu, precīzi iezīmējot lūpu kontūras. Puscaurspīdīgs tonis un spoguļa mirdzums padarīs jūsu smaidu neatvairāmu.

Pirmo reizi uzklājot spīdumu, es gandrīz apraudājos, cik vīlusies es jutos. Vicinu otiņu, taču kā nesanāk, tā nesanāk vienmērīgs klājums. Citur tas ir biezs, citur – gandrīz caurspīdīgs un neizlīdzinās ne pa kam! Uzreiz ķeros pie derīguma termiņa pārbaudes, jo preces autentiskuma apšaubīšana noteikti atkrīt. Atklāju, ka ar derīguma termiņu viss ir kārtībā. Vēlreiz ieskatījos spogulī, lai noslaucītu to ārprātu un mēģinātu no jauna, taču te notika brīnums. Lūpas izskatījās nevainojami – itin nekādas miņas par nevienmērīgu krāsojumu, un efekts ir tieši tāds kā sola ražotājs – puscaurspīdīgs spoguļa mirdzums. Pabrīnījos, noslaucīju lūpas, mēģināju no jauna, atkal tas pats – grūtības uzklāt vienmērīgi, taču pēc minūtes spīdums pašizlīdzinās. Aktīvi lietojot divas dienas sapratu, galvenais labi nostrādāt kontūras, jo tomēr spīdums priekš manis ir tumšs, pārējo izdarīs pats spīdums. Vispār jau labi, bet šis nebūs tas spīdums, ko var uzklāt bez spoguļa!
Šajā bildē mēģināju parādīt vienmērīgas uzklāšanas problēmas:
Tekstūra: veikla, puscaurspīdīga, ne pārāk pigmentēta, pašizlīdzinoša, nav lipīga, drīzāk atgādina patīkamu vieglu lūpu balzāmu, nevis šķidru lūpu spīdumu. Sajūtas uz lūpām ļoti patīkamas, patiesība, jūt balzāmu, nevis spīdumu, nav smaguma sajūtas, lūpas ir mitrinātas. Noslaucot nepaliek itin nekādu pēdu, pigments „neieēdas”. Smaržas un garšas nav. Aiz lūpu kontūrām neizplūst, kaktiņos nesaiet, taču ietek vertikālās lūpu rieviņās, kaut arī pavisam mazliet. Protams, bildējot macro režīmā izskatās dramatiski, dzīvē tā nav!


Ota: Par ko es gribētu strīdēties ar ražotāju - tā ir otiņa. Vispirms jau man nepatīk tās krāsa. Violetīgie sariņi (domāju, ka no spīduma pigmentiem) uz melna kātiņa, piedodiet, bet atgādina asinīs guļošu līķi. Otrkārt, nezinu, vai tā ir lūpu spīduma īpatnība, vai tomēr ota, kas nevar vienmērīgi sadalīt krāsu uz virsmas. Treškārt, ota ir ievērojami šaurāka par lūpu spīduma kakliņu, kā rezultātā, izvelkot otu, uz tās atrodas pārāk daudz spīduma, kas kaut kur ir jāliek un ar laiku, uzglabājot spīdumu vertikāli, piemēram, rokassomiņā, īpaši karstā laikā tas var sākt plūst ārā (un uzklausot citu atsauksmes, tā arī ir). Taču, jā, kontūras šī ota iezīmē labi.

Tonis: manis izvēlētais ir bubble plum, tātad plūmju, kas patiesībā ir aukstais tonis, taču iepakojumā, nudien izskatās siltais kā brūnas asinis (kāpēc es šodien tik vardarbīga) un tikai uzklājot, var redzēt violeto plūmju pigmentu. Tā kā pērkot esat uzmanīgas arī ar pārējiem toņiem! 
Speciāli nobildēju atšķirību.


Noturība: 3-4h, tad spīdums iesūcās, pigments iet zudumā un lūpas izskatās minimāli ietonētas, taču mitrinātas. Ēdot un dzerot spīdums pazūd ātrāk, taču ļoti organiski un vienmērīgi.

Secinājums: apkopojot visus + un – domāju, ka Aqualumiere sērijas spīdumus vairāk nepirkšu, uzskatu, ka luksus precei nedrīkst būt tādas problēmas, kā spīduma tecēšana ārā no tūbiņas, nevienmērīga uzklāšana (neskatoties uz pašizlīdzināšanos) Pēc tā, kā spīdums „valkājas” tas ir līdzīgs Artdeco Lip Brilliance un Hydra Lip Booster sērijai, ņemiet vērā, ka tā būtu laba alternatīva.

Nobeigumā pateikšu, ka spīdums izskatās vienkārši pasakaini skaisti, dārgi un (nepatīk vārds, bet tomēr) šiki vakarā un mākslīgā apgaismojumā, tātad lielisks gājienam uz operu vai teātri.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru