ceturtdiena, 2011. gada 4. augusts

Atkal China Glaze


Šoreiz izdevās iedraudzēties ar China Glaze nagu laku tonis Encouragement. Vēsa gaiši rozā krāsā, kā piens ar vienu karoti aveņu ievārījuma un bagātīgu tādas pašas krāsas šimmeri. Uzreiz pamanīju, ka tomēr siltie gaišie toņi uz maniem nagiem izskatās labāk, bet šim arī nekādas vainas.

Cena: 3.06Ls (ar 20% atlaidi) „Oniks Beta”. Un atkal man jāsūdzas par to, ka pārdevējas savu preci nepārzina. Lūdzu necaurspīdīgu toni, kas pilnībā nosegtu nagu, ka tik ne tā, tonis ir puscaurspīdīgs, gandrīz necaurspīdīgs iznāca tikai pēc ceturtās kārtas, kas, piekritīsiet, ir ļoti daudz. 

 
Šoreiz arī par žūšanu nekādas pretenzijas nav, tomēr četras kārtas un ar Orly topu (tātad, kopā piecas), un pēc stundas (drošības pēc) jau nebiju bezpalīdzīga būtne.


Par noturību: lieliska. Uzlakoju nags svētdienas pēcpusdiena, tagad ir ceturtdienas pēcpusdiena – viss ir vislabākajā kārtībā. Protams, gaišā nagu laka tīri vizuāli „nēsājas” labāk, jo atšķirībā no tumšiem toņiem, nevar redzēt, kad tā noberžas no nagu galiņiem.  
Vienīgais, vai nu tā ir mana negatīvā pieredze ar iepriekšējo laku, vai kas, bet jāpiešaujas lakojot nagus, jo laka ir šķidra. Ņem pa daudz – satek, ņem pa maz – sažūst.

2 komentāri:

  1. manas kārtas noteikti ir biezākas nekā tavas :p man vajadzēja divas , lai būtu vairāk vai mazāk necaurspīdīgi.
    kā ar seche vitu? atradi? :)

    AtbildētDzēst
  2. Es mēģināju likt biezāk, bet laka pa šķidru, uzreiz zem ādiņas satek.
    Ne, vēl neesmu meklējusi, nebija diemžēl laika.

    AtbildētDzēst