svētdiena, 2011. gada 14. augusts

Acu zīmulis


Viens no maniem pēdējiem pirkumiem. Chanel Crayon Yeux Precision Eye Definer tonis 02 brun (teak), svars 1g un cena 14eiro, Latvijā aptuveni tikpat daudz latu. Nemulstam, ka masa ir tikai 1 grams, patiesībā zīmuļa daļas garums ir 11cm. Patīkami, ka zīmulim komplektā ir arī asināmais (gana ass un gana ērts).


Par asināmiem zīmuļiem runājot, svarīgi, lai tie nekrīt no rokām ārā, jo krītot zīmuļa serde var salūst un tad vienā paņēmienā var noasināt nost pusi no tā (kurai nav gadījies, vai ne?), bet prātīgi glabājot, zīmulis kalpos ilgu laiku.
Vienu nedēļu lietošanas:
 Un tikko uzasināts:

Zīmulis ir divdaļīgs, vienā pusē pats zīmulis, otrā pusē putupolistirola uzgalis iztušēšanai. Protams, noformējums, kā jau Chanel, vienkāršs, bet grezns.

Sastāvs: šoreiz par to komentāru nebūs, jo dekoratīvai kosmētikai nozīmīgāki man šķiet citi faktori.

Uzklāšana: viegli slīd pa plakstiņiem, nav jāpiespiež zīmulis, vai jānostiepj plakstiņš, zīmulis pats maigi slīd vajadzīgajā virzienā, kā rezultātā bez mazākas piepūles sanāk skaista un labi nostrādāta līnija. 

 Ja ir nepieciešams, tad līniju var skaisti izpludināt, izmantojot otru uzgali, varat redzēt uz rokas, taču tas jādara uzreiz pēc zīmuļa uzklāšanas, kamēr tas nav „iesūcies”, jo pēc tam vairs neko izdarīt nav iespējams, zīmulis ir „izžuvis” un nemainīgi paliek savā vietā.

Noturība: uz bāzes lietojot, visa diena - 10h bez problēmām, arī pēc treniņa. Nelietojot bāzi, pēc 6h pigments ir nedaudz pazudis (redzams bildē), bet pēc 10h ir nedaudz manāmi nospiedumi uz augšējā plakstiņa un pēdas zem apakšējā plakstiņa, kas neizskatās diez ko estētiski. Taču uzreiz jāsaka, ka man ir diezgan taukaina plakstiņu āda, kas neveicina dažādu dekoratīvo līdzekļu turēšanos uz tās, un šis zīmulis tiešām turas, atšķirībā no, piemēram, Oriflame, kas jau tikko uzklāts sniedz man neaizmirstamu pandas efektu.

Noņemšana: tā kā man ir pieaudzētas skropstas, tad dekoratīvās kosmētikas noņemšana no ādas ap acīm prasa īpašu uzmanību un rūpes. Es lietoju tikai vienfāžu līdzekli, jo divfāžu līdzekļi ar eļļu sastāvā kaitē skropstām, un, noņemot kosmētiku, acis neberžu, tikai pielieku un paturu vates disku, pēc tam noslauku, pārējo noņemu ar vates kociņiem. Diemžēl lietojot vienfāžu līdzekli, pigments īsti negrib pazust, šeit to var redzēt uz rokās. Tā kā zīmuļa sastāvā ir daudz eļļu saturošu produktu, tad domāju, ka, lietojot divfāžu līdzekli, problēmām nevajadzētu rasties.

Secinājums: kopumā zīmulis man patīk, domāju arī par kādu citu toni.

7 komentāri:

 1. nu pēc tāda apskata es domāju kā Rīgas veikalos tiks izķerti Chanel zīmuļi:), un jā es piekritu tie tiešām ir ļoti labi un noturīgi.

  AtbildētDzēst
 2. Ja man vēl no tā kāds procentiņš atlektu, būtu vispār forši! :)

  AtbildētDzēst
 3. skaists tonis.
  Klau, man tev būtu lūgums - varbūt uzraksti vairāk par savām skropstām . Man ar pieaudzētajām bij dikti sāpīga pieredze , bet Tu minēji, ka Tev īstās vēl ir vietā, tas mani ļoti ieinteresēja

  AtbildētDzēst
 4. Ok, es tev rīt noteikti atbildēšu ēpastā, kas un kā.

  AtbildētDzēst
 5. Naktsmeit, a kas tieši Tevi interesē?

  AtbildētDzēst