ceturtdiena, 2011. gada 21. jūlijs

Šodienas nadziņi


Nolēmu atsvaidzināt vakardienas manikīru OPI Dulche de Leche, kuru man atņēma no Parīzes atgriezusies mamma, ar jautriem punktiņiem. Domāju, ka izvēloties apģērbam atbilstošas savstarpēji saskaņotas krāsas, šis risinājums var iederēties gan pludmalē, gan ballīte, gan ofisā. Rudenī noteikti mēģināšu melnbalti – pelēku gammu.
Re, mani palīgi:

(no kreisās uz labo):
1)      China Glaze Conga to my Cabana
2)      Color Club Babe
3)      Orly Prince Charming (tonis, ko medīju vairākus mēnešus)
4)      Orly Hype mini versija
5)      Orly Naughty mini versija
6)      Orly Glosser High Shine Top Coat
7)      Dots
  
 Tehnika ir ļoti vienkārša, izmantoju dotu, bet var izmatot arī zobu bakstāmo. Uz papīra uzpilinu vienu krāsu un sapunktoju naga virsmu, to pašu atkārtoju ar pārējām. Var izmantot arī mazāk toņu 2-3, tad arī sanāk skaisti. Vēl ir svarīga stipri pigmentēta nagu laka, lai punktiņi izskatās pēc punktiņiem, nevis traipiem.


Pēc šīs procedūras, lai naga virsma ir līdzena, uzklāju virsējo kārtu, un manikīrs ir gatavs. 


2 komentāri:

  1. Es mīlu punktiņus :))
    Mamma kaut ko atveda no valsts, kur sievietes ar gadiem kļūst arvien apburošākas ?

    AtbildētDzēst
  2. Jā, atveda gan, pārsvarā jau kārumus, izcilos franču vīnus un sidrus (tie ir gardi, un karstumā lieliski veldē), paviesojās arī slavenajā Fragonard rūpnīcā, un mana smaržu kolekcija ir paplašinājusies par trīs smaržām. Es gan ļoti cerēju, ka viņa iegriezīsies slavenajā Chanel, jo pasūtīju acu zīmuļus un uzacu komplektu (principā to, ko var nopirkt vienkārši bez ilgas mēģināšanas, atšķirībā no krēmiem un citas deko- kosmētikas) bet nesanāca laika, taču es nejūtos vīlusies, galvenais ir iespaidi!

    AtbildētDzēst