trešdiena, 2011. gada 13. jūlijs

Sejas tīrīšana

Clarins kopjošā kosmētika tiek uzskatīta par vienu no labākām, daudz slavinošu atsauksmju visā pasaulē, taču manas attiecības ar īpašumā esošiem diviem produktiem pagaidām ir „nekādas”.
Šoreiz stāstīšu par skurbi sejai Clarins One-Step Genlte Exfoliating Cleanser with Orange Extract, visiem ādas tipiem, 125ml, 23Ls, Kolonna.

Ražotājs: Līdzeklis, kas īpaši radīts aktīvām pilsētniecēm, kas ikdienas ir pakļautas nelabvēlīgās apkārtējās vides ietekmei un kuru āra izskatās pelēcīga, nespodra.
Līdzeklis vienā solī attīra un atdzīvina ādu, padarot to svaigu, tīru un starojošu. Der jebkura tipa ādai, pat visjūtīgākai.
Veic četras funkcijas:
1)      atbrīvo no netīrumiem, tai skaitā ilgnoturīgas dekoratīvās kosmētikas,
2)      pateicoties sastāvā esošām pulējošām mikropērlītēm, noloba atmirušās ādas šūnas, iztīra poras, padarot ādu zīdaini mīkstu, maigu un starojošu;
3)      Sastāvā esošais moringas ekstrakts izvada toksīnus, kas sakrājušies ādā piesārņotā gaisa rezultātā;
4)       pateicoties apelsīna ekstraktiem tonizē un atdzīvina ādu, piešķir tai mirdzumu.
 Lietot pēc nepieciešamības. Un atkal, lūdzu, nelasiet uz uzlīmes latviešu valodā satulkotās briesmas, kas tikai attāli līdzinās aprakstam angļu valodā!!!

Skaisti gan tie franči prot uzrakstīt, paskatīsimies, vai tas stādā.
 
Sākšu ar to, ka līdzeklim ir ļoti patīkams, bet diezgan stiprs aromāts – rūgti apelsīni un jūra. Smarža ir jūtama arī diezgan ilgu laiku pēc skrubja lietošanas.


Līdzeklis pēc savas konsistences ir kā parasts putojošs krēmveida mazgāšanas līdzeklis sejai, taču tajā ir mikropērlītes, kuru uzdevums ir nolobīt nedzīvās ādas šūnas. 
 
Pērlītes ir ļoti mazas pat fotoaparāts labi neuztver (izmērs varētu būt vēl mazāks nekā smalkā maluma sālim), ļoti maigas (nekādu asumu) un to ir maz. Uzziežot līdzekli uz sausas ādas tā šķidrā daļa ātri iesūcas, kā rezultātā iestrādāt līdzekli masējošām kustībām ir grūti, stiepjas āda un nekas patīkams tas nav. Ja lieto uz mitras ādas, tad atkal nejūt, ka strādātu mikropērītes – tās laikam vienkārši noskalojas un pazūd. Tādēļ spiežu kārtīgu daudzumu un mēģinu izmasēt seju bez ūdens, sanāk ļoti neekonomiski. Skalojot – puto. 

Pēc lietošanas ādu nesavelk, var sajust, ka āda ir gludāka, noslīpēta, bet tādu efektu sniedz praktiski jebkurš skurbis arī cenu kategorijā līdz diviem latiem, piemēram „Чистая линия” ar aprikožu kauliņiem. Protams, pastāv uzskats, ka skrubju lietošana, kuru sastāvā ir smalcinātie kauliņi nav ieteicama, jo tām ir neregulāra forma un asas malas, kas skrāpē ādu, taču, manuprāt, tas var kaitēt tikai ļoti jūtīgai un sakairinātai, saulē apdedzinātai ādai, bet kurš prātīgs tādu ādu skrubēs?

Par sastāvu runājot, otrajā vietā ir nātrija lauretsulfāts, propilēnglikols - minerāleļļa, ko lieto arī kā antifrīzu automašīnās, par šo sastāvdaļu kaitīgumu diskutē, ir arī silikoni... Teikšu uzreiz, ka dekoratīvai kosmētikai man tas nav tik būtiski svarīgi, taču kopjošai gan.
Kopumā iespaids absolūti „nekāds” un ņemot vērā sastāvu, vienkārši esmu izsviedusi naudu. Še man būs mācība, nepaļauties uz skaļo vārdu un slavinošām atsauksmēm, bet lasīt, lasīt un vēlreiz lasīt! Piebildīšu, ka līdzeklis patiks ļoti jūtīgas ādas īpašniecēm, jo tas tiešām ir maigs, ar savu normālo dažās vietās taukaino sejas ādu vasarā es gribētu ko nedaudz stiprāku. Taču ņemot vērā sastāva un cenas attiecību, vai ir vērts?

P.S. Gribētu zināt, kāda Jums ir pieredze ar Clarins, ar ko sanāca iedraudzēties, ar ko - nē.7 komentāri:

 1. O, Clarins :)
  clarins instant light natural lip perfector :) tonis numur viens - mans mīļākais lūpu spīdums , mitrinošs un gards. vienīgi ilgi neturējās.
  man viņs tik ļoti patika, ka uz citiem pat neskatījos. diemžēl viņš iepatikās vēl kādai un tam pieauga kājiņas. Prieks, ka Stockmanā ir Clarins, būs jāsalīdzina cenas :)

  AtbildētDzēst
 2. Naktsmeit, es aita! :) Tu tā pateici, par to, ka Stoķī tagad arī ir, ka uzreiz paskatījos uz cenu zīmi, Kolonna gan!!! Bet biju pārliecināta, ka es to Stokmanā priku, sievietes atmiņa! :D

  AtbildētDzēst
 3. vienalga. es biju parliecinata, ka Clarins pie mums vispār nav :) citus produktus neesmu pirkusi, bet lūpu spīdums gan dikti patika.

  nopirku pēc tam, kad ieraudzīju šo spīdumu Pixiwoo video. http://www.youtube.com/watch?v=vZHwjIWnKc8
  tapat kā embryolisse . Pixiwoo ir divas māsas, kas ir meikapārtistu klanā, un spriežot pēc viņu kosmētikas istabas , viņas ir izmēginājušas visu. Tāpēc tagad diezgan bieži pasūtu to, ko viņas lieto. ir jocīgi, bet pagaidam šī praktika strādā :)

  AtbildētDzēst
 4. Naktsmeit, runājot par citu tēmu, esi mēģinājusi nagu lakas, kas atkarībā no apgaismojuma maina krāsu, šeit video:
  http://www.youtube.com/watch?v=ndIAFHlaVx0&feature=related
  šķiet visnotaļ interesanti! :)

  AtbildētDzēst
 5. A, un vēl plašā izvēlē Clarins ir nopērkams KristiAnā!

  AtbildētDzēst
 6. No Clarins man bija sejas maska, sērums un krēms no mitrinošas "zilās" sērijas. It kā patika, bet es neteiktu ka būtu novērojusi kādu ekstraordināro efektu. Uz sastāvu es toreiz neskatījos :)

  AtbildētDzēst
 7. Sandij, tikko "zilās sērijas" acu krēmam sastāvu, johaidī, kārtējais glicerīns, kā jau teicu, varu to pašu dabūt citā cenu kategorijā. Atsauksmes gan kārtējo reizi ar 10+, nesaprotu! :)

  AtbildētDzēst