sestdiena, 2011. gada 16. jūlijs

Sejas tīrīšana II


Medījot dabīgo un organisko kosmētiku, nopirku Natura Siberica Maigo pīlingu sejai ar dažādu Sibīrijas zālīšu ekstraktiem, AHA skābēm un F vitamīnu sausai un normālai ādai (pirksts ziemā, tad atbilda ādas stāvoklim) – tas viss tikai par 3.11Ls.
 Atvainojiet par tūbiņas neestētisko izskatu, kāds nelietis tur bija uzlipinājs nenokasāmu uzlīmi.

Visai Natura Siberica kosmētikai ir ICEA sertifikāts, iepriekš esmu par to rakstījusi, atkārtoti neskaidrošu, uzreiz ķeršos pie īpašību izķidāšanas.

Ražotājs: Hipoalergēns, SLS, parabēnus, sintētiskās krāsvielas un smaržvielas nesaturošs dermatoloģiski testēts ātrās iedarbības pīlings, kas pateicoties sastāvā esošām augļskābēm un F vitamīnam, dažādu Sibīrijas augu ekstraktiem ātri attīra ādu, atbrīvo to no atmirušām šūnām un aizsargā to. Paaugstina ādas dabīgās aizsargspējas, paaugstina ādas tonusu un enerģētiku (hm, kā kosmētiskais līdzeklis var paaugstināt enerģētiku man nav skaidrs, mistika vai nepareiza terminoloģija), āda kļūst maiga un elastīga.

Izpētam sastāvu:


Un no manis: saukšu šo par pīlingu–skrubi, jo tas satur daudz smalku skrubējošo daļiņu smilšu grauda lielumā. Kā domāju es, pīlingam ir jādarbojas tikai ar skābēm bez šīm daļiņām, vismaz tā ir darbojušies visi manis lietotie pīlingi. Bet tā kā skrubju un pīlingu pasaulē joprojām valda apjukums, tad neapvainojos uz ražotāju par šādu nosaukumu. Pīlings tiešām ir maigs, nav jābaidās, ka “noēdīs” ādu, jo skābes stāv sastāva pašās beigās, tātad ir minimālā koncentrācijā, arī skrubējošās daļiņas ir ļoti smalkas. 
Par skābēm runājot, šīs divas, sorbīnskābe un benzoskābe, tiešām atrodas ogās, bet to galvenais uzdevums ir konservēt, nevis noārdīt nedzīvās šūnas.  Kā tad paliek ar ražotāja pieteiktām AHA skābēm sastāvā? Jā, tādas ir, taču darbojas kā konservanti. Kā to vērtēt, kā patērētāja maldināšanu?

Par lietošanu:  ērts, nenotek, labi iestrādājas sejā un kakla zonā. Arī ādu nopulē labi, bet saudzīgi. Īpaši to varu teikt pa lietošanu ziemā, jo tad mana āda kļūst normāli – sausa, pīlings ādu nesavelk, nededzina, nav nobrāzumu sajūtas, ir zālīšu aromāts.

Vēl viens  ievērojams mīnuss - pēc pīlinga noskalošanas man gribējās vēlreiz nomazgāt seju. Kaut kāda plēves vai eļļas kārtiņas sajūta, īpaši riebīgi ir tad, kad līdzeklis trāpa uz lūpām, tad tā garša atgādina man omas lūpukrāsas no savas bērnības (totāla deficīta laiks, kad pirka to, kas bija pieejams, un arī uzreiz vairākas, uzglabāja ledusskapī vairākus gadus, jo nākamreiz var arī nebūt).

Tieši šis sajūtas un maldinošās informācijas dēļ līdzekli atkārtoti nepirkšu, kaut gan pēc visiem citiem parametriem man tas patīk. Piebildīšu, ka manā īpašumā ir bijis arī pretcelulīta ķermeņa sviests – teicams, šampūni – labi, tagad testēju nakts detox sejas masku  - pagaidām nekāda, varbūt  mēģināšu arī citus sērijas produktus, taču joprojām esmu apjukumā par tām skābēm, varbūt kāds man varētu izskaidrot?


Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru