svētdiena, 2011. gada 10. jūlijs

Nonique Extreme Energy Face FluidMans nesenais “trekno dienu” pirkums, 6.40Ls (pilnā cena 8Ls) Kolonna.
Sejas fluīds, kas sola ekoloģiski tīro tropisko augļu svaiguma eksploziju, un maksimālo sejas ādas mitrināšanu.


Ražotājs: aktīvais sejas fluīds, kas satur augļu enzīmus ir īpaši piemērots enerģiju zaudējušai, nogurušai ādai (kuram gan mūsdienās tāda nav). Spēcīgi ekoloģiski audzēto noni greipfrūta, papaijas, mango augļu ekstrakti un alvejas sula nodrošina ādai svaigu enerģiju un spēku. Spēcinoša un kopjoša iedarbība, kas nodrošina ādai nepieciešamo mitruma līmeni, sniedz enerģiju un vitalitāti. Visi šā zīmola produkti netiek testēti uz dzīvniekiem, sertificēti kā dabīgā kosmētika, der visiem ādas tipiem, nesatur silikonus, PEG, minerāleļļas. Lietot pēc vajadzības.

 
Mani iespaidi: brīnišķīga svaigo augļu smarža. Jebkurš astoņdesmito gadu bērns atcerēsies apelsīna zobu pastu bērniem, kas smaržoja pēc saldiem apelsīniem un piparmētrām un garšoja tik labi, ka drīzāk visi to ēda, nevis tīrīja zobus. Fluīds smaržo tieši tāpat (man tā šķiet). Uzklājot ir ļoti patīkams, ātri absorbējas un nerada nekādas nepatīkamas sajūtas, ādas virsmai pieskaroties, jūt, ka tā ir mitrināta.

Taču vispirms es gribētu strīdēties par nosaukumu „fluīds”, manuprāt, tas ir kārtīgs krēms, fluīdam parasti ir daudz vieglāka tekstūra, kaut gan tas varētu būt atkarīgs no ādas tipa, sausai un izslāpušai tas noteikti būs fluīds, manai - krēms. Bildē var redzēt, ka līdzeklis kaut gaisīgs un labi iesūcas, bet ir diezgan biezs.

  Paskatīsimies sastāvu. 

Otrajā vietā atrodas glicerīns, tur arī slēpjas mitrināšana. Glicerīns patiesībā ir spirts, kas izskatās kā caurspīdīgs, bezsmaržas viskozs šķidrums, ko izmanto daudzās nozarēs, tai skaitā arī kosmetoloģijā ādas mitrināšanai. Par glicerīnu klejo divas pretrunīgas atsauksmes.
1)      Tas ir lielisks ādas mitrinātājs
2)      Glicerīns ādu nemitrina, bet pats izsūc mitrumu no ādas dziļākiem slāņiem uz augšējo virsmu, tādējādi cilvēkam tikai šķiet, ka āda ir labi mitrināta, bet patiesībā tā slāpst.
Klejot interneta plašumos atradu izskaidrojumu šiem diviem apgalvojumiem. Glicerīnam tiešām piemīt lieliska īpašība piesaistīt gaisā esošo mitrumu, kā rezultātā uz ādas izveidojas mitruma plēvīte un cilvēks jūt šo mitrinošo efektu, tādējādi āda kļūst mīkstāka, elastīgāka un gludāka. Taču glicerīns spēj saistīt gaisā esošo mitrumu tikai ar noteikumu, ka gaiss ir pietiekoši mitrs, pretējā gadījumā glicerīns darbojas otrā virzienā un saista mitrumu no ādas dziļākiem slāņiem. Tādēļ krēmu lietošana ar glicerīnu sastāvā ir attaisnojama tikai tad, ja gaisa mitrums ir 45-65% (man mājās rāda vēl mitrāku, tādēļ sēžot mājās lietoju droši, darbā nē, kondicionētāji nenormāli sausina gaisu).
Vēl viens nosacījums. Glicerīns nekaitēs ādai arī sausa gaisa apstākļos ar nosacījumu, ka tā procentuālais sastāvs krēmā nepārsniedz 7%. Taču skatoties uz fluīda sastāvu, kur glicerīns ir otrajā vietā aiz ūdens, šaubos, ka tā daudzums ir zemāks par 7% (varbūt nemāku rēķināt). Vai arī krēms strādā savādāk: saista pirmajā vietā esošo ūdeni un par gaisa sausumu jāuztraucas nav.
Nelikos mierā, tādēļ atradu vēl šādu informāciju, ka viena glicerīna molekula saista pie sevis septiņas ūdens molekulas, kuras tas ņem no kosmētiskā līdzekļa sastāvā esošā ūdens, tādā veidā mitrinot ādu.  Tā kā ikvienā kosmētiskajā līdzeklī ūdens būs vairāk kā glicerīns (tā ir, paskatījos visos mājās esošos produktus), tad jāuztraucas nav nemaz, ādu tie nesusinās.

Kopumā teikšu, ka produkts ir visnotaļ patīkams, sastāvs arī, cenas draudzīgas, noteikti mēģināšu arī citus šīs sērijas līdzekļus.6 komentāri:

 1. joprojām lieto? Kā ir ?
  es šobrīd meklēju mitrināšanu ādai . roku augšā internetu, meklējot tiešam labu produktu.

  starp citu, man kaut kā nesanāca uzdurties nevienam krēmam, kas būtu bez glicerīna .

  AtbildētDzēst
 2. Lietoju gan, neko sliktu teikt viennozīmīgi nevaru. Kaut ko ļoti slavinošu arī nē, labs, man patīk, porās nesaiet, "izklausās", ka mitrina, bet nekāds "akkk un ohhh" nav. Teiksim tā, ka citus zīmola produktus mēģināšu, šo atkārtoti nepirkšu.
  Jā, bet mani mulsina, ka glicerīns ir otrā vietā aiz ūdens. Kaut gan palasīju sastāvu savam Shiseido krēmam krūtīm, arī visnotaļ patīkams(kkad būs posts) un tur glicerīns ir laikam trešajā vietā, protams dažādi produkti, bet kas par cenu starpību 37Ls un 6.40Ls par to pašu glicerīnu! :)

  AtbildētDzēst
 3. vakar pasūtīju liz earle un embryolisse mitrinātājus . cerams, neizmetu naudiņu.
  Ilgi pētīju Shiseido , bet tas tomēr ir pārak dārgs, lai pirktu , nezinot vai derēs. cerēsim, ka būšu trāpījusi . steidzami vajadzīga draudzene, kas strāda pratīgā veikalā un varetu piegādat paraudziņus :)

  AtbildētDzēst
 4. Kuru tieši Shiseido Tu pētīji? Man citreiz nāk domas prātā mainīties pa puskarotītei dažādu līdzekļu savā starpa, jo tā vien šķiet, ka mums visos veikalos ir paraudziņu deficīts. Insaideri saka, ka tie esot gandrīz vai stingrā uzskaitē un tiek pasūtīti maz, lai pēc iespējas vairāk samazinātu izdevumus un palielinātu peļņu. Un pēdējie gadījumi, pirmkārt pašai jālūdz, savādāk neiedos, parasti lūdzu kopjošo, un tad vēl, palūdzot, atver atvilktni, a tā tukša, saka, mums diemžēl tikai tas un tas.

  AtbildētDzēst
 5. skatījos uz Night Moisture Recharge .
  diemžēl veikalnieki nav pietiekami apķērīgi, lai saprastu, ka ja būtu vairāk paraudziņu, būtu arī vairak pārdotu produktu . Es, piemēram, iegrābos divos Lancome produktos un vairāk uz to brendu neskatos, pat ja trešais , ko nopirktu būtu labs . Toties, ja es dabūju paraudziņu un tas man patīk, es ar mierīgu sirdi pērku pilnu tilpumu.
  Skumji. gribu Sephoru blakus :)

  AtbildētDzēst
 6. Tas gan, savu aizraušanos ar Shiseido es esmu iesākusi no dažiem paraudziņiem. Un runājot par atsauksmēm arī uz tām nevar paļauties, katrs esam savādāks.

  AtbildētDzēst