sestdiena, 2011. gada 9. jūlijs

Neīsts iedegums


Neīsts iedegums mēdz būt ļoti neīsts un uzkrītošs, bet arī tāds, ka neviens pat nenojautīs, ka atpūtai pludmalē nav laika.

Pastāv uzskats, ka pašiedeguma krēmu uzsmērēt tā, lai lai neviens par to nenojaustu praktiski nav iespējams, kaut kur noteikti „izlīdīs” nodevējs – raksturīgā smaržā, drēbju un dvieļu smērēšanās, nokrāsojušās uzacis un matu līnija, cilvēks – leopards, tīģeris un burkāns arī ir bieži redzēta parādība. Neveiksmīga jaunības pieredze ar lētiem pašiedegumiem – tas viss mani biedēja, tādēļ līdz šim varēju sevi uzskatīt par solāriju upuru.

Re, atkal slavenais modes mākslinieks, cilvēks - burkāns Valentino. (Bilde ņemta no www.popcornnews.ru).
Taču visi zinām, kā pārlieku liela sauļošanās labu nedara nevienam, tādēļ riskēju un pamēģināju Shiseido Brilliant Bronze Tinted Self-Tanning Gel for face and body vidējais tonis, 150ml, 22Ls Douglas. Izvēlējos šo produktu divu iemeslu dēļ: iepriekšējā pozitīva pieredze ar Shiseido kosmētiku un labas atsauksmes.

 
Ražotājs sola, ka paštonējošā želeja nekavējoties piešķirs sejas un ķermeņa ādai pērļu mirdzumu un dažu stundu laikā dabīgu vienmērīgu iedegumu, kas būs tikpat noturīgs kā saulē gūtais iedegums. Pateicoties īpašam mitrinošam kompleksam želeja mitrinās ādu. Līdzeklis klājas viegli, vienkārši un vienmērīgi, nav lipīgas sajūtas, taču ir patīkams aromāts.
Ko tur daudz stāstīt, pamēģināju.
Gēlam tiešām ir rūgtu ziedu aromāts, grūti saprast kādu, bet patīkams. Arī pēc uzklāšanas kādu laiku tas vēl jūtams un pakāpeniski pazūd. Nekāda nepatīkama pašiedeguma krēma smakas nav ne pēc uzklāšanas, ne vēlāk. Visiem iepriekš izmēģinātiem pašiedeguma un pakāpeniskā iedeguma krēmiem no mass-market (L’oreal, Dove, Johnson & Johnson, Garnier)  tāda bija un praktiski neiznīdējama. 

Tekstūra. Gēls, kurā atrodas daudz mazītiņu bronzas pērlīšu, kuros ir manāmi arī ļoti smalki zelta graudiņi, līdzīgi kā avantirīnā.

 Re, gēls ar graudiņiem.

Un avanturīns.

Izsmērējot gēlu, šīs bumbiņas izšķīst un piešķir ādai skaistu zeltainu mirdzumu, padara ādas toni tumšāku, līdz ar to uzreiz var redzēt, vai gēls ir uzsmērēts vienmērīgi. Jāsaka, ka ķermenis man pašlaik diezgan iesauļots, tādēļ kliedzoša efekta nav, uz sejas gan uzreiz var manīt.

Pēc aptuveni stundām divām parādās arī pats iedegums. Maigs un bronzīgs, viegli manāns.

Zelta spīdums, protams, pēc dušas nomazgājas, bet iedegums paliek, turas labi, uz baltiem dvieļiem un gultas veļas nepaliek, taču šovakar esmu pamanījusi, ka nedaudz iekrāsojās baltās kleitas lencīte. Pazūd arī diezgan vienmērīgi, bet te pats lietotājs spēj to ietekmēt - ar skrubi.

Parādīšu sastāvu, diemžēl sudraba burti uz zilā fona izskatās traki, bet saprast var, ja ļoti grib.


Varu secināt, ka produkts atbilst ražotāja solījumiem, sniedz dabīgu efektu un skaistu mirdzumu, ja gribētos tumšāku, tad ņemtu tumšāku toni, taču man pietiek ar vieglu brūnumu. Noteiktu iesaku arī citām!


1 komentārs: