otrdiena, 2011. gada 26. jūlijs

Ietīšanās mājās


Protams, salonā ir foršāk, jo tevi apčubina, bet mājās sanāk vismaz desmit reizes lētāk, esmu sapratusi, ka nav vērtis par ietīšanām tērēt ~150Ls par kursu, ja to es varu darīt mājās.
Mani palīgi:
1)      Trauciņš un karote
2)      Zilie māli – 0.46Ls
3)      Viena liela ēdamkarote olīveļļas
4)      Puse tējkarotes Stendera „Eros” ēterisko eļļu maisījuma smaržai
5)      Lampa eļļas sildīšanai
6)      Pārtikas plēve – 1.79Ls, milzīgs iepakojums man pietiek kādiem trīs mēnešiem regulāras lietošanas.
7)      Ūdens
8)      Viena tējkarote maltā ingvera
9)      Šķipsna maltā čili pipara
 
Arī pagatavošana ir elementāra: lieku sildīties eļļas, uzvāru ūdeni, uzreiz uztaisu sev Apsara Yoga tēju (zālītes ar ingveru) lielā krūzē, otrā krūzē ieleju verdošo ūdeni, lai atdziest. 

Šī ir tēja, taču, protams, daudz labāk, ja nopērk ingvera sakni, sarīvē to un pieliek kumelīšu tējai, bet es slinka.
 Māls un "piedevas", skaisti!
Arī pagatavošana ir elementāra: lieku sildīties eļļas, uzvāru ūdeni, uzreiz uztaisu sev Apsara Yoga tēju (zālītes ar ingveru) lielā krūzē, otrā krūzē ieleju verdošo ūdeni, lai atdziest.
Traukā ieberu mālus, ingveru un čili, samaisu, pievienoju ūdeni, intensīvi samaisu, pievienoju eļļas, atkal maisu līdz sanāk viendabīga putriņa,
To visu uzsmērēju no ceļgala uz augšu, arī vēderu. Kārtīgi, nežēlojot plēvi, ietinos tajā, uzvelku silto halātu, aptinos ar plediem, izdzeru jogas tēju un eju gulēt uz kādu stundu, tad attinos, visu noskaloju un iesmērēju ķermeņa krēmu.
Efekts: aptuveni pēc pusstundas ietītās vietas sāk karsēties, turklāt ingvers nededzina, bet silda, tas, kas „kož” ir čili. Jogas tēja karsē no iekšpuses, tādēļ gulēšana tāda nosacīta.
Rezultāts – apjomi mazinās (regulāri veicot procedūru), ādas stāvoklis uzlabojas, un galvenais, ietīšanās nepatīk manam celulītam!

Veicot ietīšanās mājās svarīgi zināt (kārtība, kas tiek ievērota salonā, kur parasti to veicu).

 • Pirms un pēc procedūras ir jādzer šķidrums, šajā gadījumā dzēru jogas tēju, kas pastiprina svīšanu un toksīnu izdalīšanos, salonā bija arī kāda īpaša zāļu tējiņa.
 •  Var lietot dažādas sastāvdaļas - medu, aļģes, zālīšu novārījumus, kafijas biezumus, ēteriskās eļļas (jāatceras, ka tās ir jāatšķaida ar bāzes eļļu), profesionālos krēmus, taču jāvēro, vai neparādās alerģija vai kādas nepatīkamas izjūtas.  
 • Sildošās ietīšanās nedrīkst veikt cilvēki ar varikozām vēnām.  
 • Sildošo aplikāciju drīkst likt tikai no ceļgala uz augšu. Ja vēlās ietīt kājas visā garumā, tad līdz ceļgalam jāliek neitrāls vai atvēsinošs sastāvs.
 • Atvēsinošas (krio) aplikācijas var likt visā kāju garumā, taču nedrīkst likt uz vēdera, kur aptuveni atrodas olnīcas, muguras lejasdaļas, taču uz sāniem drīkst.
 • Guļot jāpaliek zem pēdām spilvens, lai nodrošinātu pareizo limfas atteci.
 • Jādomā tikai pozitīvi, jāatpūšas un jābauda laiks, kas veltīts tikai sev! :)4 komentāri:

 1. Aizmirsi vienu svarīgu punktu - izdzīt vīrieti no mājas, lai njauši ntraumētu ar tādu skatu :D

  AtbildētDzēst
 2. Naktsmeit, tas taču ir pats par sevi saprotams! :D

  AtbildētDzēst
 3. Mans vīrietis mani pārsteidza ar to,ka atteicās no medus celulīt "masāžām", nepakam negribēja man izpalīdzēt,kautk ikdienā patīk mani iekaustīt :D

  AtbildētDzēst
 4. hahā, agness :)
  būs jāpaprasa mīļotajam - vai viņam nav nepiepildītas fantāzijas pliķēt mani ar medu :D

  AtbildētDzēst