svētdiena, 2011. gada 10. jūlijs

Chanel acu ēnas


Manā īpašumā nonāca kārtējā skaistā kastīte ar kāroto Chanel logotipu. Tās ir divtoņu acu ēnas Chanel Irreelle Duo tonis River – Light, 2g, 26Ls Doulgas. 


Kā man patīk vienkārši turēt rokās šo skaisto kastīti samta maisiņā – dvēseliska bauda!
 
Ražotājs: šīs ir maigas divtoņu acu ēnas ar Chanel zīmolam raksturīgo reljefu, kas imitē stepētu audumu. Divtoņu acu ēnas ir ēnas un gaismas kontrasts: gaišais tonis izgaismo acis, savukārt tumšais strukturē grimu, piedod tam apjomu un acīm izteiksmīgumu.
Ēnas var uzklāt gan sausā, gan slapjā veidā ar pirkstiem (kā Chanel tā vispār varēja uzrakstīt, fiii) un aplikatoriem (pat uz tiem ir mazītiņi Chanel logo). Šoreiz es dodu priekšroku otām. Ēnām ir īpaši viegla un maiga struktūra, kā arī patīkams satīna klājums ar lielisku noturību.

Mans viedoklis: vispirms – maigums. Teicu lielo „fī” ražotāja ieteikumam uzklāt tās ar pirkstiem, taču ir tik patīkami paņemt krāsu ar pirkstu spilventiņiem un vienkārši sajust patīkamo tekstūru, līdzīgi kā pieskaroties dabīgam zīdam. Runājot par to un perlamutra spīdumu - tas ir tik smalks, ka nevar manīt atsevišķos perlamutra „graudiņus” ar ko grēko citas acu ēnas (man gan nav liela pieredze ar tām, ir tikai četras dažādu firmu kastītes, šī ir piektā). 

Ēnas nav stipri pigmentētas, gan slapjajā, gan sausajā veidā sanāk viegls un maigs, taču saules gaismā visnotaļ spilgts perlamutra mirdzošs klājums, ko nevar redzēt kastītē. Mākslīgā apgaismojumā un apmākušās dienas laikā ēnas gan nav tik košas, kas patiesībā ir atbilstoši apstākļiem. Ļoti viegli ir sapludināt pat uz bāzes. Noturīgums - visa diena (un šodien bija ļoti karsts). Bez bāzes arī turas visu dienu, nenobirst, taču zaudē spilgtumu. Nekairina manas jutīgās acis.

Uzklājot ar sauso metodi nedaudz birst no otas, bet nobirušās ļoti viegli noslaucīt ar lielāku otu – tas un cena ir lielākie mīnusi.

Nobeigumā teikšu, ka laikam būs man jauna atkarība – acu ēnu atkarība! Un bildes ar make-up paraugiem gaidiet vēlāk, kad mamma atgriezīs fotoaparātu, šoreiz es tikai plātījos ar kastīti! :)3 komentāri:

 1. Kāpēc nepapēti arī Chanel kosmētikas sastāvu?

  C.

  AtbildētDzēst
 2. Pašlaik no Chanel man ir tikai dekoratīvā kosmētika, tādēļ te man ir svarīgāks noturīgums, vizuālais skaistums un efekts, ne sastāvs, neesmu vēl saskārusies ar to, ka man kāds no produktiem izraisītu alerģiju.

  AtbildētDzēst
 3. Tieši par rokai man ir Maybelline Eyestudio Silky Glam acu enas, salīdzināju, sastāvs līdzīgs šim Chanel ar parabēniem, taču uzklāšanas kvalitāte un izskats uz acīm kardināli atšķiras.

  AtbildētDzēst