pirmdiena, 2011. gada 25. jūlijs

Avon Glazewear


Nopirku šo lūpukrāsu tonī juicy gem vēl ziemā, padevos kārdinājumam par brīnišķīgo dimantu spīdumu, mitrināšanu un skaistu krāsu un sastāvā esošo zīdu, kas padarīs lūpas maigas un gludas, kā tik ne tā.
 
Mēģināju pieradināt, bet nesanāca, atsāku mēģinājumus tagad, bet viss tas pats.
Ļoti grūti vienmērīgi uzklāt, uzklājot spīdumi seko līdzi tūbiņai un negrib palikt savā vietā, turklāt lūpukrāsa „neatdod” krāsu – šimmeris ir, krāsas praktiski nav, bet paskatieties cik tā skaista ir tūbiņā.

Un uz rokas, krāsas praktiski nav, bet tomēr izskatās jauki.
Esmu nomocījusies ar uzklāšanu, bet uzreiz man rodas viena vienīga vēlme to ātrāk noslaucīt – lipīga plēve uz lūpām, kas pie tam vēl pārvietojas (jā, jā, tāda sajūta, piemēram, saspiežot lūpas, runājot), šimmeris arī stipri jūtams – uz lūpām uzkaisīti mazi smilšu graudiņi.
Uz seju neskatamies, biju uz tīrīšanu

Paskatīsimies, kas notiek pēc piecām minūtēm – kā jau teicu, spīdums ir pārvietojies un savācies strēmelēs, turklāt, runājot tās pārvietojas pa lūpu kontūrām – efekts visnotaļ apšaubāms, dzīvē izskatās briesmīgāk nekād bildē, laikam arī fotoaparāts nevar uzķert "klīstošo šimmeri".
Kad es beidzot nevaru izturēt un noslauku šo brīnumu, lūpas ir tik sausas, ka burtiski sāk atslāņoties āda.

Secinājums: Protams, priecājos, ja kādai der un tā reaģē tikai manas lūpas, bet kopumā - pa taisno miskastē!

2 komentāri:

  1. un es veel piebildiishu to,ka vinjam ir pretiiga garsha..kaa vecai luupu kraasai. ruugta un saalja. fui.man ljoti nepatiik.

    AtbildētDzēst
  2. Es ļoti centos negaršot šo lūpukrāsu, mani jau tie klīstošie gliteri nošokēja :D

    AtbildētDzēst