sestdiena, 2011. gada 23. jūlijs

Acis


Mēģināšu parādīt kā es šodien esmu uzkrāsojusi acis. Pirmie kucēni jāslīcina, tādēļ, ja maniet kaut ko garām, lūdzu, pie komentāriem.
Mani palīgi:
1)      ArtDeco acu ēnu bāze
2)      Chanel divtoņu acu ēnas tonis River – Light
3)      Avon četoņu acu ēnas tonis Aquadelic – labas uzklājot tikai ar bāzi, savādāk neturas
4)      Uzacu zīmulis Manhattan – uzticams draugs vairāku gadu garumā, nekādīgi negrib beigties
5)      Ecotools acu ēnu otiņas – nesen iegādātas, citas labas, citas ne tik labas
6)      Skropstu birstīte

 
Vispirms acu ēnu bāze, uzklāju to uz visa augšējā plakstiņa līdz pat uzacīm un apakšējā plakstiņa daļas, kur aug skropstas. Palīgā ņemu vates kociņu, jo bāze grūti izsmērējas ar pirkstiem, ar vates kociņu ir “samoje to”, turklāt higiēniskāk. Tā tas izskatās:
Tālāk uz visa augšējā plakstiņa kustīgās daļas un nedaudz virs kaula uzklāju gaišāko toni no Chanel paletes. Man palīgā nāk Ecotools Crease otiņa. Uzreiz pateikšu, ka tā man nepatīk, birdina ēnas un “neatdod krāsu plakstiņiem”.

 
Nākamais. Samitrinu Ecotools otu ar slīpo galu (tā ir vareni laba) un uzklāju grafīta krāsas toni no Avon paletes gar skropstu augšanas līniju gan augšā, gan apakšā un acs ārējā kaktiņā uzzīmēju kaut ko līdzīgu apgrieztam “V” burtam.

 
Kad tas izdarīts ņemu Ecotools Smudge otiņu, nedaudz tā paša Avon toņa un Chanel tumšāko toni, pludinu kontūru, arī uz apakšējā plakstiņa.
 
Nākamais solis: ar Ecotools Shade otu uzreiz aiz kaktiņa atkal uzklāju Chanel tumšāko toni, kārtīgi sapludinu.
Nobeigumā izgaismoju zonu zem uzacs ar gaišāko Avon toni (tikai mazliet, lai pārāk nespīd), ar lielo Blend otu noslauku to, kas varēja nobirt, saķemmēju skropstas,  uzkrāsoju uzacis. Acis ir gatavas.
  un dienas gaismā:

9 komentāri:

 1. iekšējam V kaktiņam man prasās atstarojošu ēnu :)
  p.s jaukas uzacis. manas šobrīd ir ataugšanas procesā un slēpjas zem matiem :)

  AtbildētDzēst
 2. Naktsmeit, Tu domā sapludinot V kaktiņu tajā ielikt atstarojošo ēnu? Kur? Vairāk uz V stūri vai uz ārpusēm? Noteikti pamēģināšu, paldies! :)

  AtbildētDzēst
 3. manuprāt, ļoti smuki sanāca :)Kādas ir Chanel ēnas darbībā? Labi turas?

  AtbildētDzēst
 4. Skaistumlapa, paldies! Un par ēnām rakstīju te: http://velvetmimosa.blogspot.com/2011/07/chanel-acu-enas.html Jāpamēģina būs nopirkt Dior ēnas, saka, ka salīdzinot ar Chanel, tās ir labākas!

  AtbildētDzēst
 5. mm nu skaidrs, man manas Chanel pilnība apmierina. Dior man pagaidām par sarežģītu pārāk daudz toni, negribas pirkt paleti zinot ka lietošu no tās vienu vai divus toņus kaut arī skaistuma nekad nevar būt par daudz, tur klāt viņiem šajā vasarā bija ļoti smukas paletes.:)

  AtbildētDzēst
 6. Skaistumlapa, Dioram taču ir ne tikai piectoņu paletes, var nopirkt solo toni.
  Bet es domāju, ka piectoņu palete sniedz iespēju katru dienu izskatīties savādāk, tur taču var sanākt simts un viens meikapa variants, vienīgais, grūti izvēlēties, kuru paleti pirkt, visas skaistas, visas dārgas. :)

  AtbildētDzēst
 7. a jā par solo es nebiju iedomājusies:) Nu laikam gan man tas ir tikai atrunas, jo man nav tādas baigās kāres uz ēnām, ļoti reti kad sanāk tās nesāt,gan laika, gan pacietības trūkuma dēļ.

  AtbildētDzēst
 8. Es arī reti lietoju, tāpēc arī es atradu atrunu - cenu! :)

  AtbildētDzēst
 9. nē, es domāju par acs kaktiņa izgaismošanu , lai acs izskatās atvērtāka :)man ļoti patīk pelēkas ēnas,(grafīts ) diemžēl mans ādas tonis nemīl (

  AtbildētDzēst