trešdiena, 2011. gada 8. jūnijs

Vilšanās nogurušo pēdu kopšanā


Šoreiz manā uzmanības lokā nonāca OPI Manicure/Pedicure Cucumber Mask, 125ml 6,81Ls Oniks Beta.
Ultra-mitrinošā roku un pēdu maska, kas sola maksimālu mitrināšanu ar sastāvā esošo šī sviestu, sakairinātas ādas nomierināšana ar gurķa ekstraktu un ādas apgādi ar antioksidantiem, pateicoties ananāsa ekstraktam. Solās būt labi!


Lietošanas pamācībā teikts (latvisko tulkojumu nelasām, aplami), uzklāt uz ar dvieli nosusinātām pēdām vai rokām, atstāt uz 5min. un noslaucīt ar mitro dvieli. Maska ir biezs gaiši zaļš krēms, klājas biezā kārtā un ļoti patīkami smaržo pēc gurķiem un ananāsiem. 
Uzklāju, turēju piecas minūtes, nu viss kā pamācībā, bet noņemt to brīnumu no pēdām tas ir varoņdarbs!!!! Maska praktiski uzreiz sacietē, jo sastāvā ir baltie māli, kā rezultātā ar mitro dvieli to noņemt absolūti nav iespējams, arī mazgājot, kājas ir pamatīgi jāberž. Visa beigās ieguvu nepatīkami sausas pēdas un rokas, kuras lūgtin lūdza pēc mitrinošā krēma, aiz ienadžiem sakrājušos maskas pikučus un sausus, baltus ienadžus. Kur solītais efekts, a?
Nākamā dienā devu maskai otru iespēju. Šoreiz klāju tikai uz nosusinātām pēdām biezā kārtā un aptinu ar pārtikas plēvi, lai tā neizžūst un labāk iesūcas. Bet gala rezultāts tāds pats – ne noslaucīt, ne ātri nomazgāt un pēdas vājprātīgi sausas, toties aromāts saglabājas vairākas stundas. 

Tagad domāju, ko lai ar to iesāk, mest ārā žēl, varbūt pievienot kāju vanniņām?

2 komentāri: