svētdiena, 2011. gada 12. jūnijs

SpaRitual – nagu lakas ar filozofiju

Šoreiz runāšu par SpaRitual nagu lakām. Man gan pagaidām ir tikai divas: matētā, tonis „Mind” lielais iepakojums 15ml cenu neatceros, bet nedaudz lētāk kā OPI, un krēmīga tumšzaļā „Twisted Vine” miniatūra 5ml 1,81Ls (abas – Oniks Beta).

Nestāstīšu par skaistiem toņiem, to var redzēt, bet par pievērsīšu Jūsu uzmanību šo nagu laku filozofijai. Patīkami pirkt izstrādājumu, ja ražotājam ir stāsts, it īpaši man, neuzticīgai šaurai domātājai, kura uzskata, ka OPI un Orly profesionālo nagu laku lauciņā nepārspļaus neviens.

Nopirku pirmo iepakojumu tikai skaistās krāsas dēļ – matēts bēšs ar šimmeri, īsta ofisa pasaka! Un, protams, atnākot mājās devu uzdevumu mīļotai googlei savākt pilnu dosjē un, ja vajag, arī kompromātu.

Izrādās, ka SpaRitual ir ASV ražotās profesionālās nagu lakas, uzņēmums ražo arī citus nagu kopšanas produktus, ar piebildi „vegan” - videi un dzīvniekiem draudzīgi produkti, izmantojot organiskās vai savvaļas sastāvdaļā augušās sastāvdaļas (protams, kur to var, ne jau nagu lakās, mans domāt), arī iepakojumi ir otrreiz pārstrādājami - perfekts pirkums cilvēkam, kas rūpējas par sevi un apkārtējo vidi.

Rūpējoties par lakotāja veselību, nagu lakas nesatur lielo trijnieku (šāds apzīmējums ir dots trīs kaitīgām, kancerogēnām vielām, ko bieži vien satur nagu lakas un tie ir: dibutilftalāts, formaldehīds, toluēns). Šeit piebilde ar milzīgiem burtiem: KĀ MANI BESĪ ONIKS BETA (izplatītāji), KAS SASTĀVĀ NORĀDA VISAS TRĪS KAITĪGĀS VIELAS, laikam vārdnīcas pie rokas nav un uzraksts „DBP, Formaldehyde and Toluene free”, nozīmē to, ka tas ir produkta sastāvs, bet nu uz muļķiem tak dusmoties nevar, kaut gan grūti.
Arī nagu lakas pudelīte ir veidota no itāļu stikla, ko ir iespējams otrreiz pārstrādāt (manai acij stikls kā stikls, kāds tur Itālijas, bet jeņķiem laikam smalki skan). Arī otiņa un vāciņš ir īpaši patentēts mehānisms, kas nepieļauj nagu lakas sabiezēšanu un garantē visērtāko nagu laks uzklāšanu (ota daudz šaurāka kā OPI, līdzīga Orly otai, ērta).

Ražotājs piedāvā paleti ar vairāk kā 80 dažādiem toņiem, un te jau sākas pasaka. Katrs tonis ir veidots saskaņā ar krāsu terapijas un numeroloģijas atziņām. Par krāsu terapiju es vēl tā kā saprotu, katru reizi skatos un skaisto laku un prieks i pašam, i kaimiņam. Bet kā to numeroloģiju iepin, pēc toņa numura, vai? Bet atkal, kāds noteikti tic.
Kopējais iespaids: nagu lakas ir vērts pirkt, nevis skaistā itāļu stikla, numeroloģijas vai krāsu terapijas dēļ, bet ļoti laba pārklājuma, plašās toņu izvēles un nekaitīga sastāva dēļ.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru