ceturtdiena, 2011. gada 9. jūnijs

Peldēšana un nagu laka


Jau kādu laiku atklāta peldēšanas sezona brīvos ūdeņus, bet šī aizraušanās galīgi nepatīk manai citam nesen atklātam hobijam – lakotiem nagiem. Piemēram, slavenais OPI, kas sola 14 dienu noturību, pēc kārtīgas peldes lobās jau otrajā dienā, un pat veikalā pēc peldēšanās ieiet kauns, kaut nu grauz sev rokas nost un izliecies par Milosas Venēras statuju.


Tādēļ cerot uz manikīra noturīgumu iegādājos OPI Chip Skip līdzekli, kas sola savienojumā ar OPI produktiem gandrīz pilnīgu aizsardzību no nagu lakas nolobīšanas. Līdzeklis maksā 4.92Ls 15ml, Oniks Beta.
 
Pudelītes saturs ļoti atgādina praimeri un attaukotāju reizē, ko liek pirms gēla nagu uzlikšanas, kairina nāsis un ļoti ātri izgaro – pieliec pie naga, un tas jau pazudis, arī otiņa ir kā gēla praimerim – šaura un īsa.
Sastāvs: etilacetāts (lasi: šķīdinātājs, ko iegūst no etiķskābes un etanola, /google, paldies tev/), amonija hidroksīds (lasi: ožamais spirts /te es lepojos, jo zinu bez google/) un ūdens. Teikšu, prot OPI ožamo spirtu un šķīdinātāju pārdot zelta vērtē, redzēsim kā ar solīto efektu.
Pirms visas manikīra procedūras, kurai būtu jānes mieru un harmoniju, mani nokaitināja vietējie OPI produkcijas izplatītāji. Secināju, ja nezinātu angļu valodu, nemācētu pat rokas apkopt! Novērtējiet, ko uz iepakojuma uzrakstījis ražotājs, un ko izplatītājs. Nē, kā tā var? Par to manikīra/pedikīra masku es vēl nedusmojos, bet šis jau ir nopietni.  
 Pasakiet, kauns viņiem ir?


3 komentāri:

  1. nu jā . kā var šādi izcūkot nopietnas firmas produkciju ?

    AtbildētDzēst
  2. Aha, un tur pat iepakojumā ir pamācība ar visām bildēm. Vienkārši sēž tur cilvēciņš, kas lipina uzlīmites un viens pīpis viņam, vai pareizi, vai nepariezi.

    AtbildētDzēst
  3. padārgi prasa par tik paviršu darbu. Manuprāt, ja vēlas pārdot opi, ir jāmāk to darīt ar atbildību, nevis haltūrēt. tiešām fui

    AtbildētDzēst